Jump to content

Soppel

Regular Member
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About Soppel

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Dziękuję za odpowiedź na mój post. Wiem, że są takie celowniki. Ale jak napisałem w poście, ten kolor szansy na przebicie gdyby był tłem dla koła rozrzutu to celownik byłby bardziej czytelny, zwłaszcza dla początkujących graczy. Natomiast maluteńki punkt w środku celownika czy info obok celownika, dla wielu bywa mało użyteczny. Ale trudno. A na marginesie zapytam. Czy wykonanie takiego moda to wymaga specjalistycznej wiedzy, czy wystarczy dopisać fragment kodu do już istniejącego celownika. I jeszcze jedno pytanie. Czy mody są pisane w Python-ie czy jakimś innym języku programowania?
 2. Witaj Autorze. Mam pytanie dotyczące programowania. Czy jest możliwe w wolnej chwili, aby powstał dodatek do celowników. Każdego albo tylko wybranych. Dodatek ten to zabarwienie koła "rozrzutu" kolorem przebicia. Zielony dla przebicia, czerwony gdy brak penetracji. Z tego co kojarzę, to centralna kropka celownika ma właśnie te kolory. Dlatego myślę, że powiększenie tego koloru nie będzie naruszeniem zasad gry. Dla mnie jest to zbyt mały punkt w centrum celownika. Dlatego dla mnie, a może i wielu innych, takie kolorowe tło koła "rozrzutu", ułatwiłoby podejmowanie decyzji o oddaniu strzału. Jeżeli nie ma takiej możliwości, bo zostałoby to uznane za usprawnienie zaburzające rozgrywkę, to powiem tylko, że szkoda. Pozdrawiam
 3. Witaj Czołgisto. Nie sądzę aby taki mod był niezbędny. W garażu masz możliwość ustawić dla każdego czołgu opcję "Podstawowy" (PPM na ikonce czołgu i klikasz opcję). Ta operacja powoduje, że czołg tak oznaczony pojawia się na początku (od lewej) strony stanowisk w garażu. Czołg lub grupa czołgów jest zawsze widoczny po wejściu do garażu, bez przewijania listy o ile jest to grupa sensownej ilości czołgów. Jak zakończysz grind czołgu to ponownie PPM na ikonce czołgu w garażu i odznacz opcję "Podstawowy". Zapewne z tego powodu nie otrzymałeś odpowiedzi na swój wpis. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.