Jump to content

G3orG3PL

Regular Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Germany

Community Reputation

1 Neutral

About G3orG3PL

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Podpinam się pod temat... dziwne bo widzę czasem czyjeś żółte strzałki markera, a u mnie nie działa.
 2. Hejka Szanowny Windows Defender jest wycięty w moim systemie. Zainstaluje Kasperka zobaczymy co on na to. :)
 3. Jak na razie, tylko 10 ale żeby podświetlało który.
 4. Czy jest na modzie opcja żeby podświetlało kolorem, tak jak w originale na którym pojeździe możemy zdobywać obligacje??
 5. Poszukam jak dodać do wyjątków. Wyłączyć się całkowicie go nie da, przy instalacji muszę tylko to pominąć. Tyle lat korzystam z twojego moda, nigdy nie było problemów na lini, AV - MOD.
 6. Od niedawna wyskakuje mi na BitDefender powiadomienie o połączeniu z niebezpieczna stroną, podczas instalacji nowej wersji moda. Ma ktoś tak??
 7. G3orG3PL

  Backup

  Tzn skopiować go i potem wkleić???
 8. G3orG3PL

  Backup

  Czy istniej jakaś możliwość zrobienia sobie Backupu, wszystkich modów i w razie stawiania nowego systemu czy nowej wersji wota przywracać do nich. Rozumiem że nie wszystkie zawsze sie zainstalują, ale może większość.
 9. Chyba mam , ale w przeglądarce chyba. jest znalazłem drania . jak go usunąć?? Sprawdziłem czy na wyłączonych modach pójdzie i poszło.
 10. Witam Mam podobnie tyle że mnie podczas ładowania drogi na Berlin wychodzi do pulpitu a czołg wisi i kara. ciągle to samo Aslains_WoT_Logs.zip a i jeszcze dwa kwiatki.... jak ktoś zaprasza do plutonu to tekst że opuściłem pluton. a drugi po instalacji okienko
 11. Raczej nie ale sprawdzę w ustawieniach. Sprawdziłem zaznaczne jest T tylko pod jedną pozycją.
 12. Jak jedziesz czołgiem w grze, na celowniku masz przeciwnika, naciskasz klawisz T i pojawiało sie "potrzebny ostrzał na gracza xxx" Tego typu komendy.
 13. Czarny prostokąt u góry? jaki to mod , żeby się tego pozbyć?
 14. Ten sam problem, po wyjściu ALT+TAB do pulpitu gra przechodzi w tryb okienkowy i jest mocno zaciemniona. Karta Nvidia...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.