Jump to content

Drakkainen

Regular Member
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU
 1. mod powiększający czarną listę (tzn możesz dodać więcej graczy do listy ignorowanych, czyli czarnej listy)
 2. Hmmm, pytanie który to będzie mod... poszukiwania czas zacząć, chyba, że masz jakiś pomysł? Edit: Problem rozwiązany - dla potomnych: sprawdzić ustawienia proxy (ew całkowicie wyłączyć korzystanie z proxy)
 3. Wgrany aktualny modpack (na wersji 04 podobne problemy), przy próbie logowania wyskakuje komunikat "zostałeś rozłączony z serwerem" i tak za każdym razem. Uruchomienie w trybie bezpiecznym (bez jakichkolwiek modów z poziomu launchera) bezproblemowe. I tutaj właśnie pytanie - czy to jest problem z modami/ modem (jeśli tak, to którym), czy może brakuje jakiś plików? Załączam logi: Aslains_WoT_Logs.zip
 4. Działa bez problemów. Dzięki. Jesteś Wielki.
 5. Witam, Pytanie może i idiotyczne, ale samemu nie mogę się z problemem uporać. Po wybraniu interesujących modów, przeklikaniu "Dalej" i "Instaluj" wita mnie okienko: Nie byłoby nic w nim dziwnego, gdyby nie fakt, iż dalej instalacja w zasadzie nie postępuje i radośnie trwa osobie w wyżej widocznej formie cały czas. System to win7, antywir Eset Smart Security - Ochrona i Zapora Eseta na czas instalacji wyłączona (przy wyłączonej/ włączonej w zasadzie nie ma różnicy). Macie jakieś pomysły, sugestie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.