Jump to content

Drakkainen

 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Drakkainen

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Drakkainen

  co to za czarna lista?

  mod powiększający czarną listę (tzn możesz dodać więcej graczy do listy ignorowanych, czyli czarnej listy)
 2. Drakkainen

  Problem z logowaniem

  Hmmm, pytanie który to będzie mod... poszukiwania czas zacząć, chyba, że masz jakiś pomysł? Edit: Problem rozwiązany - dla potomnych: sprawdzić ustawienia proxy (ew całkowicie wyłączyć korzystanie z proxy)
 3. Wgrany aktualny modpack (na wersji 04 podobne problemy), przy próbie logowania wyskakuje komunikat "zostałeś rozłączony z serwerem" i tak za każdym razem. Uruchomienie w trybie bezpiecznym (bez jakichkolwiek modów z poziomu launchera) bezproblemowe. I tutaj właśnie pytanie - czy to jest problem z modami/ modem (jeśli tak, to którym), czy może brakuje jakiś plików? Załączam logi: Aslains_WoT_Logs.zip
 4. Drakkainen

  Problem z instalacją

  Działa bez problemów. Dzięki. Jesteś Wielki.
 5. Witam, Pytanie może i idiotyczne, ale samemu nie mogę się z problemem uporać. Po wybraniu interesujących modów, przeklikaniu "Dalej" i "Instaluj" wita mnie okienko: Nie byłoby nic w nim dziwnego, gdyby nie fakt, iż dalej instalacja w zasadzie nie postępuje i radośnie trwa osobie w wyżej widocznej formie cały czas. System to win7, antywir Eset Smart Security - Ochrona i Zapora Eseta na czas instalacji wyłączona (przy wyłączonej/ włączonej w zasadzie nie ma różnicy). Macie jakieś pomysły, sugestie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.