Jump to content

Bastero

Regular Member
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Cię drogi Czołgisto/stko Chciałbym zaprosić Cię do nowo powstałego klanu F0B_2. Klan powstał 20 kwietnia czyli jest bardzo świeży i aktualnie jest w trakcie rozwoju. Myślę, że dołączenie do nas jest dość ciekawą sprawą, gdyż współpracujemy z klanem F0B i między innymi mamy wspólnego TS co daję większą możliwość zawierania nowych znajomości i nie tylko, gdyż możemy użyczać sobie graczy czy to do twierdz czy po prostu grać razem plutony Wymagamy : • Czołg Tieru VI • WN8 750+ • Chęć gdy twierdz oraz aktywność gdyż bez tego ani rusz • Kultury osobistej • Posiadania komunikatora TS3 Oferujemy : • Rozwój na wyższe pozycje np. Oficer Werbunkowy • Grę twierdz • Grę bitew drużynowych • Grę plutonów • Wspólny Team Speak z klanem F0B czyli więcej graczy, z którymi można pograć Wszelkie pytania co do klanu prosimy kierować do: BasteroPL Link do strony klanu : https://eu.wargaming.../wot/500147940/
 2. Wysoki nabór na graczy z czołgami tieru 8 do gry CW ale i nie tylko ! Zapraszamy !!
 3. Tak jak w temacie krótko i na temat. Chcę kupić żetony i już mieć tego Pilota ale zastanawia mnie czy gdy już go zdobędę za żetony to dalej będę mógł robić te dzienne misje czy nie ?
 4. Podbijam i ZAPRASZAM !! Bardzo zależy nam na graczach bo ostatnio niektórzy zrobili sobie przerwę od Wota a potrzebujemy graczy do twierdz i CW
 5. Klan F0B rekrutuje Coś o klanie Klan jest w miarę świeży, powstał 12 grudnia 2016r i wciąż prężnie się rozwija. Na ogół gramy twierdze, drużynówki, plutony a w weekendy CW. Atmosfera w klanie jest bardzo luźna i nie spinamy się o byle co. Naszym aktualnym celem jest rozwijanie twierdzy do coraz wyższych poziomów. Czego wymagamy Przynajmniej 1 człogu VI tieru do gry twierdz W miarę możliwości przynajmniej 1 czołg VIII tieru grywalny na CW Aktywności, gdyż klan jest w trakcie rozwoju i potrzebujemy aktywnych graczy Posiadania komunikatora TS3 oraz mikrofonu (dla osób nie wiedzących co to TS zawsze mogę pomóc i nauczyć jego obsługi) Kultury osobistej Oferujemy Praktycznie codzienną grę twierdz Wiele osób chętnych na plutony Grę bitew drużynowych Grę CW Ludzi chętnych do gry turniejów (tych Wotowskich) ale też niedługo mamy plan zorganizować turniej w klanie Najłatwiej dostać się do naszego klanu poprzez wejście na TS i poczekanie aż ktoś z kadry oficerskiej was zrekrutuje Adres TS3 : eu21.ts3.cloud:2024 Ewentualnie zgłosić się do mnie na pw. nick BasteroPL Link do "strony" klanu : http://eu.wargaming.net/clans/wot/500138353/ Pozdrawiamy i Zapraszamy !
 6. Rozpoczyna się okres ferji a ty nie masz planów ? Masz zamiar grać w WOTa ale nie masz z kim ? Nie ma problemu ! Nasza ekipa chętnie Ci pomoże i pogra z tobą plutony jak i potyczki. Zapraszamy do nas. Pozdrawiam
 7. Cześć, niedługo tworzymy 3 linię na twierdzy i szukamy graczy chętnych do pomocy w jej rozwijaniu ! Zapraszam !!
 8. Nowy rok za nami za oknem dużo śniegu i myślę że nie każdemu chce wychodzić się z domu Zapraszamy wszystkich czołgistów do nas, na pewno nie będziecie się nudzić oraz nie pożałujecie że dołączyliście do nas !
 9. Klan F0B poszukuje aktywnych graczy do dołączenia do naszej Elitarnej Ekipy ! Wymagania : - TS 3 - Sprawny mikrofon - Co najmniej 1 czołg VI tieru typu Cromwell, T-150, T37, OI itd. - WN8 na poziomie 700+ lub WN8 z ostatniego miesiąca na poziomie 1000+, lecz robimy wyjątki i przyjmujemy ludzi którzy mają np. 650WN także zapraszamy wszystkich, każde podanie do klanu jest rozpatrzone osobno i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie także każdy ma szanse dostać się w nasze szeregi - Najważniejsze to bycie "ogarniętym", głównie poszukujemy osób w wieku 14+ lecz robimy wyjątki i posiadamy kilku graczy w wieku 13 lat Twierdzę gramy na VI tierach. Jeśli chodzi o czas to głównie gdy są chętni gracze tworzymy twierdzę od razu lecz najczęściej gramy w godzinach 18 - 22. Aktualnie głównie zajmujemy się graniem twierdz, aby rozwijać klan gdyż jesteśmy nowi także aktualnie nie ma co liczyć na grę CW. Mamy wielu graczy, którzy zawsze są chętni na grę plutonu także o to nie ma co się martwić Podczas twierdz nie spinamy się i panuje luźna atmosfera, więc nie trzeba bać się o rage graczy gdy zostaną zabici czy coś a wręcz przeciwnie nie raz opowiadamy kawały i nie tylko UWAGA ! Szukamy osoby na stanowisko Oficera Polowego czyli potocznie zwanego "rozstawiającego". Wszystkie chętne osoby czujące się na siłach podjęcia tej roli prosimy o kontakt ! Oczywiście osoba ta zostanie sprawdzona pod względem taktyk i czy odnajdzie się na tym stanowisku dlatego komunikat ten kieruję głównie do osób, które wiedzą już coś na ten temat. KONTAKT Wszystkie osoby chętne do dołączenia do klanu zapraszam do podania swojej nazwy z gry pod postem lub napisaniem na pw. w grze. Mój nick : BasteroPL Strona klanu : https://eu.wargaming.net/clans/wot/500138353/ Zapraszamy !!!
 10. Tak jak w temacie mam pytanie odnośnie celownika jimbo. Czy będzie on wprowadzony w dalszych odsłonach paczki czy twórcy nie będą już aktualizować tego celownika i nie pojawi się w paczce modów?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.