Jump to content

skunRace

  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by skunRace

  1. Instalowałem również na wyłączonym antywirusie, grę odpalam z launchera, ale odpalałem też z folderu z gry i niestety nic nie pomaga.
  2. Na taki efekt liczyłem i nie mam pojęcia co może być przyczyną wcześniej nie instalowałem żadnych modów i oczywiście zaznaczam czyszczenie przed każdą instalacją , no nic będę kombinował dalej.
  3. Witam, mam problem tylko z niektórymi modami, wybrałem kilka które mnie interesowały i nie działają tylko celowniki (próbowałem różne) i panel boczny, który nie wygląda tak jak powinien, są tylko zielone pasy bez reszty informacji. Dodam jeszcze, że podczas którejś instalacji z kolei celownik krab działał (była to wtedy pierwsza wersja paczki Aslains_WoWs_Modpack_Installer_v.6.4.0_01) ale przy próbie instalacji innego celownika już nie działa żaden. Instalowałem paczkę dość dużo razy, odinstalowując i czyszcząc pozostałości Ccleanerem, niestety bez rezultatu, teraz robię to na wersji #3. Przy próbie instalacji samego celownika też nie działa. Proszę o jakieś sugestię i pozdrawiam. Aslains_WoWs_Logs.zip
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.