Jump to content

xumme992

Regular Member
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About xumme992

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli w zasadzie nie wiadomo o co chodzi? I cięzko to ustalic? :(
 2. _Aslains_Installer_CompList.log_Aslains_Installer.log_Aslains_Installer_Options.infxvm.logpython.log Witam, w załącznikach przesyłam wymagane pliki. Mój problem polega na tym, że po zainstalowaniu paczki modów (naprawdę okrojona ilość) nie chce załadować mi się sala chwały. Problem występuje nieustannie od momentu instalacji, sala chwały się ładuje i nic.. albo wyskakuje puste okno, albo "błąd połączenia". Czy mógłbym liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu? :)
 3. Omg mate - how Can u play with so many mods? Its nothing common with real World of Tanks.. Its colorfull like tetris or something. For me - its too much!
 4. Nie próbowałem - po zainstalowaniu kolejnej aktualizacji problem zniknął
 5. Następny log - tuż po wystąpieniu błędu: Aslains_WoT_Logs.zip
 6. Cześć, Do pewnego czasu gra działała wyśmienicie, lecz od kilku dni przy włączaniu gry około 10x wywala mnie na pulpit - raz podczas logowania sie na serwery, raz podczas ladowania bitwy, czasem podczas Jej trwania - nie ma zasady. Błąd jest o tyle uciązliwy, ze czasami znika sam, a czasami nie moge dostać się do gry nawet po 20 próbach. Załączam wymagany plik z logami: Aslains_WoT_Logs.zip Jednocześnie prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu. Szukałem juz rozwiazania w podobnych wątkach, lecz albo nie znalazłem w ogóle odpowiedzi, albo nie znalazłem rozwiaznaia. Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.