Jump to content

marigo42

Regular Member
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Nowa paczka, ale już jest ok. Ikonki Maniaqa były chyba problemem. Pobrałem wersję Twojej paczki 01 i tam ich nie było i teraz wszystko śmiga. Dzięki, nie ma tematu.
 2. Witam, Aslain dzisiaj po instalacji moda i wejściu do bitwy nie można oddać strzału. po naciśnięciu LPM nic się nie dzieje. Dodam że PPM działa, bo pojawia się symbol autoaima. Mam zainstalowanego Twojego moda bez sekcji XVM. Może to problem ze "Standardowym celownikiem+" albo z fixem do ikonek. Popatrzę. Dodam, że wczoraj przed patchem było ok bo grałem i też miałem Twoją paczkę zainstalowaną bez sekcji XVM, tak że dzisiaj pobrałem i tylko była szybka instalacja bez wybierania opcji instalacji.
 3. Ja mam TSa oraz Discorda i często używam jak gram jako najemnik na twierdzach. W klanie natomiast panuje jeszcze "średniowiecze" i mówienie o TSie i Discordzie jest herezją W sumie to nie wiem dlaczego jest taki opór przed tymi programikami. Ten wotowski to lipa, bo często przerywa i nic nie wiadomo co się mówi..
 4. Witam, Aslain od kilku lat używam takiego moda do logowania do WoTa. Może byś go dodał do swojej paczki? Czasem przy logowaniu wskakuje inna tapeta (nie wiem dlaczego), ale ogólnie przy odpalaniu WoTa pokazuje się zawsze ta Pani:) Mogę Ci przesłać gotowe foty z folderu "login" oraz jak to u mnie wygląda. Mam też przy okazji pytanie, czy istnieje jakiś mod do gry, który powoduje że nie trzeba za każdym razem wciskać "Q" jak chcę coś powiedzieć do klanowiczów przez czat głosowy WoT? Sprawia mi to problem, szczególnie w trakcie rozgrywki gdzie np. muszę jednocześnie pingać na minimapie, mówić i wciskać klawisze ruchu bo np. wycofuję się. Wiem że jest TS i Discord, ale moi klanowicze to taki "beton" i nie chcą tych zewnętrznych programów instalować. Używają czatu wotowskiego. Chodzi mi, aby można było czat włączyć jakimś klawiszem i mówić przez czat (bez naciskania "Q"), albo wyłączyć. Czasem mam dość i ochotę na zmianę klanu przez to Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam _Parsifal_
 5. Witam, standardowo mod "Szansa na zwycięstwo" jest oparty o WN8 graczy z jednej i drugiej drużyny. Mam pytanko, czy istnieje możliwość oparcia tego moda na procencie wygranych bitew (WR) na danym czołgu którym gracze wchodzą do bitwy? Przykładowo np: Mam na IS-3 55% wygranych bitew, podczas gdy na Defenderze tylko 48%, a ogólne WIN Ratio mam 53%. Często tak jest, że gracze mają inne ogólne WR i inne WR na różnych czołgach. Np. na Skorpionie G mam 57%, a na SU130PM 47%. Z tego rozumiem że mój Defender i SU-130PM są jakieś wybrakowane, mają jakiś fabryczny defekt i dlatego takie wyniki :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.