Jump to content

Daniel123456

Regular Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About Daniel123456

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No raczej... Po restarcie gry nie działaj mi 3 mody 6 zmysł 10sek hp drużyn panel penetracji kalkulator MOE ciągle działa Oczywiście jak zainstaluje mody ponownie to działają
 2. Czy w logach mam moda na 6 zmysł i penetrację z pmoda? Aslains_WoT_Logs.zip
 3. Kurcze myślałem że wszystko okey, a jedna nie. Poszukałem i znalazłem te same mody tylko bez xvm. 6 zmysł z pmoda i reszta też. po wyłączeniu gry i włączeniu 6 zmysł i panel penetracji nie działa. O co chodzi? Jak wgram je od nowa to działa.
 4. Właśnie wczytało mi dodatkowe mody. W tym momencie nie działa mi już czas na 6 zmyśle i nie mam panelu z penetracja, a doszło mi coś takiego plus w bitwie mam zmienione okręgi na mapce i paski nad czołgami.
 5. Czy xvm zawsze jest uruchomiony? Bo po ponownym włączeniu gry wyskakuje mi okienko w grze że xvm nie jest zładowany ale dodaje mi własnie statystyki na każdym czołgu na pasku wyboru czołgu.
 6. po odpaleniu gry 2 raz pojawiają mi się dane na każdym czołgu na karuzeli. zmysł który miał się świeci 10s już nie świeci. dodaje się też jakiś mod który zmienia grafikę paska HP nad czołgami,zwiększa mapkę, zmienia na mini mapce obręcze stopowania.
 7. Witam. Mam pytanie czy po wybraniu modów trzeba to jakoś zapisać w innym folderze żeby po ponownym włączeniu gry były te same mody? Wczoraj wgrałem sobie 4-5 modów a dzisiaj mam dużo więcej. Plus do tego wczoraj miałem zmysł z czasem 10s a dzisiaj już nie. Aslains_WoT_Logs.zip A tutaj wysyłam zipa do modów które wybrałem Aslains_WoT_Logs.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.