Jump to content

YodaBGR

Regular Member
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Zainstalowałem aktualizacje i nowego modpacka usuwając cache gry i sytuacja wróciła do normy, dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam
 2. Od chyba pół tygodnia nie mogę wejść w tryb twierdza: bitwy. Pojawia się okno, ikona z napisem "ładowanie zawartości" i tyle nic więcej się nie dzieje, ładuje się w nieskończoność. Czy to może być wina modpaka? Co mogę zrobić?
 3. Masz racje zwiesiłem się na tym że odznaczone wszystko na mapie xvm. Wybacz.
 4. dzisiaj to samo a na poprzednim lapku było wszystko spoko. Wygląda to tak jakby była zapisana jakaś konfiguracja modów (kiepska) i wczytywała się zamiast tej ostatniej. Zawsze wybieram opcje2 : konfig xvm + twój wybór i dodaje swoje okręgi hp i miejscówki pod altem, brak ręcznego na niszczarkach auto aim ITD. jest tego sporo, a wchodzę w nową wersje i już na początku widzę że nie ma żadnych okręgów na mapce wybranych. pierdziele nie aktualizuje :(
 5. Tak jak w temacie. zacząłem korzystać nawet z loadinf a i tak muszę wciąż przeglądać tą długą listę od nowa. Dużo rzeczy dodaje a nie ma opcji wyszukiwania. co zrobić ?
 6. Często dopracowuje zestaw modów, ale w trakcie ich przeglądania po kolei, z otwartym oknem podglądu, wyskakuje błąd z powodu pełnej pamięci i wtedy już nie można zainstalować wybranych modów, a po ponownym uruchomieniu wyboru należy dokonać od nowa. Błąd spotykam od bardzo dawna i przyznam że mnie mocno wyprowadza z równowagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.