Jump to content

TK_Team

Regular Member
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Dzięki serdeczne, próbowałem i próbowałem wiele razy ale ciągle po jakimś czasie wracałem. Teraz już dzięki wypięciu się przez WG na użytkowników Win7 mam spokój. Jeszcze raz stukrotne dzięki.
 2. Dzięki Aslain. Już usunałem moda ze skórkamu i jest OK.
 3. Po instalacji najnowszej paczki gra zaczeła się zamykać.python.7z Nie działa też poprawnie panel graczy ani w trakcie wczytywania ani w grze, brak kolorów xvm. OK, pozbyłem się moda ze skórkami i jak na razie przeszło somozamykanie się gry. Natomiast XVM dalej nie działa, chociaż po bitwie kolory są wyświetlane dobrze.
 4. Aslain, nic nie podpowiesz? Ctrl+Rclick już zostało naprawione i działa.
 5. Dzięki za podpowiedź. Ale skąd wyczasnąć izeberg.quests.wotmod?
 6. Proszę o pomoc w podpowiedzi gdzie znajdę plik z tekstem do moda Pomocnik misji osobistych. Na zrzucie pokazuję o jaki mod mi chodzi.
 7. Skasowałem folder resmods/mods oraz com.modxvm.xfw z folderu mods i zniknęło. Stąd chyba wniosek, że to xvm? Jednak dalej nie wiem dlaczego na jednym koncie jest, a na drugim nie ma. No i nie wiem jeszcze, który z modów xvm to powoduje (o ile to faktycznie xvm).
 8. W najbliższym czasie (jak będzie nowa paczka do instalki) dołączę logi, choć jak pisałem wyżej zjawisko zachodzi po instalacji Twojej paczki. Bez instalacji innych modów. Sprawdzałem to. Ale jeszcze dziwniejsze jest, że na jednym koncie to jest, a na drugim nie. Skasowałem wszystkie pliki z folderu appdata. To nie to. Edited: Dodaję logi, jak wcześniej wspomniałem na jednym koncie jest na drugim nie. Jestem kompletnie ogłupiony. Aslain_Modpack.7z
 9. OK, załączam zrzuty: Na drugim screenie nie da się już więcej "cofnąć" kamery, jeszcze niedawno (chyba przed 1.15 można było cofnąć tyle samo co na strategicznym). Po minimapie widać zresztą proporcje objętego widokiem obszaru. To nie jedyna zmiana jaką zauważyłem, do tej pory po kliknięciu ctrl+wskazane miejsce na minimapie kamera tam była kierowana, teraz raz jest raz nie. Nie wiem czy to dlatego, że w dane miejsce strzał jest niemożliwy? Edited: sprawdziłem, jednak to nie to.
 10. Dawno nie grałem SPG i właśnie zauważyłem problem z widokiem alternatywnym dla artylerii, chodzi mi o to, że dzięki modowi mogłem zarówno w widoku strategicznym jak i alternatywnym odsunąć kamerę na dystans 400m. Obecnie jest to możliwe jedynie dla widoku strategicznego (czyli z góry), dla widoku alternatywnego kamerę można odsunąć jedynie na dystans około 150m, czy to coś z modem nie tak czy WG skasował taką możliwość?
 11. No raczej nie, jak napisałem wyżej to się dzieje zaraz po instalce Twojej paczki (żadnych innych modów), ale tylko na koncie syna. U mnie jest OK. Ustawienia modów są wspólne i identyczne.
 12. Dodaję logi ale bez python.log ponieważ teraz mam już dołożone kilka innych modów więc nie wiem czy Ci to nie zaciemni obrazu. Tym niemniej to obce ciało pojawia się zaraz po zainstalowaniu czystej paczki Aslain. logs.zip
 13. Mam problem, po zainstalowaniu najnowszej paczki Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.15.0.0_12 na ekranie bitwy zaczął nie wiadomo skąd pojawiać się taki oto obrazek: Da się to coś przeciągać. Ktoś jest w stanie powiedzieć o co chodzi? Paczka zainstalowana czysto, żadnych innych modów. PS Odinstalowałem Aslaina i czysta gra jest OK. Po ponownej instalacji znowu to coś wyskakuje. Nie zmieniałem pliku options.inf., gun mark calc (protanki) jest odhaczony.
 14. Występuje podobny błąd jak u Spotera, widać to na załączonym skrinie. I to jest chyba w skrypcie bo nie w konfigu. Brak jest ikonek w katalogu "library" ale nie wiem gdzie to znaleźć: src='img://gui/maps/icons/library/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.