Jump to content

muminek133

Regular Member
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Everything posted by muminek133

 1. Niestety w mopacku , chodzi o tricki od Rajcela , można ustawić minimum 3 małe linie , a ja bym chciał tak jak jest to możliwe w XVM , jedną małą linie. Ale nie chce instalować XVM.
 2. Zainstalowałem modpacka i zaznaczyłem opcje : usuń chmury , niestety na mapach : berlin i ghost town nadal są chmury.
 3. Witam , ja mam pytanie , jak zmienić ustawienia moda , aby była 1 linia ( tak jak na pierwszym zdjęciu są 3 linie a ja chce tylko jedną ) , ale , małych ikonek. Próbowałem poniższych ustawień i nic. "carousel": { // null for no change; N number for N rows "rows": 1, // possible values: "auto", "large", "small" "size": "small"
 4. Poczekam , ale do tego czasu udało mi się rozwiązać proble za pomocą moda : CHAMPi's Little Helper Collection. Temat do zamknięcia.
 5. Czy ktoś z was wie jak ukryć okienko Powrót Waffenträgera , nie chce grać w ten tryb. Proszę o rady , ale bez użycia XVM. Próbowałem Smartweakera i rajcel.annoyingFeaturesRemovera , niestety bez skutku.
 6. Prośba o dodanie do modpacka - 1.12.0.0 Auto Quit Battle By Ekspoint Bardzo fajny modzik który przenosi nas automatyczniee do garażu po zniszczeniu naszego czołgu , w pliku można sobie ustawić pasujący nas czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.