Jump to content

Kamilnk75

Regular Member
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kamilnk75

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Hej, mógłbym dostać linka do zainstalowania wersji paczki, w której nie było jeszcze usuniętego oddalanie kamery i starego AutoAim+? Dla mnie to chyba pomyłka, że mod na oddalenie kamery został usunięty (Chyba, że go przeoczyłem, bo przeskoczyłem z 2 wersji, do najnowszej).
 2. Hej, po nowej aktualizacji nadal jest błąd, przez który po dosłownie każdym strzale wysyła się wiadomość ile jeszcze do przeładowania, tak jak widać na ss'ie. Jakieś mody odinstalować, czekać na aktualizacje, która to naprawi?
 3. Błędów jest tyle, że nie będę już ich wymieniał.. Może zrób całą paczkę od początku, bo to co się dzieje po zainstalowaniu, to koszmar.
 4. Po instalacji klikam w pobrany plik i wyskakuje mi taki błąd: The setup files are corrupted. Pleasy obtain a new copy of the program. Pokazałbym ss'a, ale coś mi się popsuło i nie moge robić ;-;
 5. Kolejne błędy, po zakończonej bitwie, gra się zacina, po 2 minutach robi się czarny ekran, nic nie można nic z tym więcej zrobić. Jakiego moda to wina?
 6. Kolejny problem po aktualizacji, nie ma dźwięków silników, ani dźwięki wystrzału działa.. Nie, nie mam żadnych modów zaznaczonych na to.. :(
 7. Od ostatniej aktualizacji mam stary problem, mam niesamowite lagi w garażu, myszke chodzi, jakby to były slajdy.. W bitwie mam 15 fps, podczas gdy normalnie mam ok. 50.. Nie zmieniałem grafiki, ani nic, o co może chodzić?
 8. Mam problem, dokładniej nie mam celownika (tego kółka co się zawęża przy skupianiu). Jakiego moda to jest wina? Jakieś się gryzą?
 9. Podczas gry czasami zdarzają się duże spadki FPS'ów (Z 40 na 15/20). Czym to jest spowodowane? Jakiś mod? W garażu jest podobnie czasami.
 10. Dodałbyś taką najprostszą mapke XVM, żeby można było sobie ją od razu oznaczyć, zamiast kombinować z zaznaczaniem opcji?
 11. Aslain, dodałbyś taką całkowicie najprostszą mapkę XVM? Mało kolorów, kilka tylko najważniejszych linii, taką jak mają wszyscy prawie. Można by było ją sobie od razu zaznaczyć, a nie kombinować jakie to rzeczy zaznaczyć... Oczywiście wersja z okrągłym już maksymalnym wykrywaniem czołgów :)
 12. ,,Plik Aslains_XVM_WoT_....exe jest złośliwy i został zablokowany przez Chrome'' Nawet nie moge tego ominąć tak jak inne rzeczy, które komputer chce zablokować. Zawsze było ,,Uruchom mimo to'', a teraz dupa i nie moge pobrać...
 13. Chyba pomogło, w garażu już nie ma lagów w ogóle :) Dzięki bardzo :D
 14. Po ostatniej małej aktualizacji, albo po aktualizacji paczki modów dzisiaj bardzo mocno zmniejszyły mi się FPS'y z 40 do 15/20 max. Czym to jest spowodowane? Jaki mod w paczce zabiera bardzo dużo FPS'ów?
 15. Witam, mógłbyś dodać moda, który ,,rozsuwa'' krzaczki przy przybliżaniu celownika? Chyba, że to Cheat...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.