Jump to content

Gra wyłącza się podczas gry .


Recommended Posts

Witam , z tej strony ProRyba.

Od ostatniego czasu ( dokładniej od kiedy zainstalowałem paczkę modów 4.5.1 oraz zainstalowania moda na zmianę regionu gry ) mam problemy z grą - tzn. - jak zainstalowałem moda na zmianę regionu - WoT w ogóle. się nie uruchamiał , po ponownym zainstalowaniu gry ( i wcześniej odinstalowaniu mod-packa i klienta gry ) gra działała normalnie , więc zainstalowałem ponowie paczkę modów ( bez moda na zmianę regionu gry ) i wszystko z pozorów działała bardzo ładnie , tylko po kilku bitwach - gra się wyłącza ( przykładowo - grałem Kv-1 i podczas ładowania gry - wot się wyłączył , a po ponownym jego uruchomieniu po czasie efekt był ten sam ) , jak do tej pory nigdy tak się nie działo ( a gram już ok. dwa lata ) . 

 Myślę , że opisałem mój problem w miarę zrozumiale i szczegółowo - czekam na odpowiedź i pozdrawiam!




 python.log  xvm.log  _Aslain_logs.zip

Link to comment

Użyj trochę mózgu i poczytaj zanim założysz kolejny temat dotyczący crashowania się wota.

Problemem jest najnowszy patch 9.9, wina nie leży po stronie paczki Aslaina.

Należy oczekiwać cierpliwie na micro patcha naprawiający problem crashy.

  • Downvote 2
Link to comment

Szczerze mówiąc wina ( moim zdaniem ) jak na razie nie stoi po stronie Wot'a a w tym wypadku modów Aslain'a i nwm czy zauważyłeś ale pisałem , że kiedy paczki nie miałem to gra działała bez zarzutów , więc następnym razem trochę poczytaj ze zrozumieniem i trochę odnoś się kulturalniej do mnie , bo nic złego Tobie nie zrobiłem . 


Chciałem poza tym poinformować Aslaina , że po wgraniu nowszej paczki i poonwnym zainstalowaniu gry (nie zaznaczając modu z którem miałem problem ) - wszystko działa bez zarzutów w kwestii wyłączania się klienta gry .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.