Jump to content

Spadek fpsów


Recommended Posts

Witam od zwsze gram w wota na pelnych ustawieniac i nigdy mi nie spadaly fpsy do tego co sie teraz dzieje .Bez modów jest wszystko wporządku ale na paczce aslaina zaraz mam problemy tego typu ,ze mam ponad 60 klatek a tu nagle 15 i znów 60 i sznow spadek i tak cyklicznie .Czy ktoś wie który mod tak może swirowac. Wgrywam zawsze te same a wiec któryś po aktualizacji musi zle dzialac. Karta graficzna radeon 7970 lightning procek amd 8350 16gb ram windows 10 najnowsze stery

_Aslain_logs.zip

Edited by PIPPEN
Link to comment

u ziomala jest ok ale on gra na srednich ustawieniach .Juz nie raz tak bylo ,ze na roznych konfiguracjach sprzetowych rozne mody inaczej sie zachowuja

Od zawsze wgywam to samo i mam po 60 fpsow a teraz nagle xvm tak daje czadu ze do 10 spada???

Edited by PIPPEN
Link to comment

U mnie jest niestety taki sam problem, włączę grę mam czasem do 30 fps by potem mieć 10 - 15 fps a i nawet mniej na arcie, tak to się grać nie da :D

I wyrzuca mnie z gry przynajmniej raz dziennie.

Też się zastanawiam czy to wina gry? Wcześniej mialem nawet po 60 fps przy wyższych ustawieniach grafiki...

Link to comment

Nie no grałem bez modów i jest po ponad 60 fpsow do 90 to to wina ktoregos moda anie gry juz to nie raz sie przerrabialo.Dziwne ,że nikt nie wie o co chodzi tu są ludzie co na modach zeby zjedli a nikt nie pomoże.

Edited by PIPPEN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.