Jump to content

problem z urochomieniem gry po pobraniu modu


Recommended Posts

Witam mam problem po pobraniu modu 9.15.12 , wyskakuje mi komunikat " Game resource path does not exist: ./res_mods/0.9.15.0.1

Próbowałem juz inne opcje instalacji ale dalej to samo, nawet jak starsza wersje moda wgrywam to tez to samo wyskakuje:(

Link to comment
4 minuty temu, soronie napisał:

Witam mam problem po pobraniu modu 9.15.12 , wyskakuje mi komunikat " Game resource path does not exist: ./res_mods/0.9.15.0.1

Próbowałem juz inne opcje instalacji ale dalej to samo, nawet jak starsza wersje moda wgrywam to tez to samo wyskakuje:(

W chwili obecnej nie ma jeszcze paczki modow do wersji ktora zostala dzisiaj wydana. Jezeli masz taki komunikat to wykasowales recznie katalog 0.9.15.0.1 a niestety nawet pusty ale musi byc w innym przypadku gra w ogole nie ruszy. Jezeli go wykasowales stworz go recznie i gra odpali (oczywiscie bez modow)

Link to comment

Gra Ci nie ruszy na aktualnym modzie po dzisiejszym updt do WoTa. Po wyskoczeniu ekranu startowego(tego w okienku) naciśnij strzałkę po prawo od przycisku GRAJ i tam wybierz: uruchom gre w trybie bezpiecznym z wyłączonymi modami klienta gry. Gra ruszy, lecz bez modów. inaczej nie zagrasz póki Aslain nie wypuści łatki do moda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.