Jump to content

Brak możliwości instalacji xvm podczas instalowania


Recommended Posts

Tak jak Aslain napisałeś jak zgłosić prblem tak też robie. Zakładam w tym dziale nowy wątek.

Problem występuje przy każdej próbie instalacji moda
Problem polega na braku możliwości zaintalowania elementów związanych z xvm.
Bardzo przepraszam ale nie znalazłem tych plików _Aslain_logs.zip, oraz python.log, i xvm.log tak jak chciałeś posyłam takie jakie mam nie wiem czy to są te.

Jeżeli chcesz abym poszukał jeszcze jakiś plików to napisz i sróbuje znaleźć inne.
Przesyłam również screena z instalacji
Serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc

brakxvm_01.bmp

brakxvm_02.bmp

brakxvm_03.bmp

_Aslain_logs.zip

_fonts_for_Aslains_Modpack.rar

python.zip

Link to comment

http://aslain.com/index.php?/topic/6293-actionscript-30/

 

Tu masz prawdopodobną odpowiedź:

"Zobaczymy  z XVM, niektorzy twierdza ze zajmie im pare tygodni ogarniecie AS3, wczoraj probowalem najnowszej ich wersji pod CT 9.15.1 i dzialalo, ale tylko jako defaultowy config, wszelkie inne kaszanily wszystko. Ale nawet ten domyslny jest mocno ograniczony, i nie lubi sie z ikonkami i generalnie dziwnie troche dziala, balbym sie chyba na tyn grac. 

 

Wczoraj przygotowalem modpack aby umozliwial prawdziwa instalacje modow bez XVM, proszono o to mnie juz od dawna, pewnie wiele osob bedzie szczesliwych."

 

Liczę na to, iż chociaż ikony czołgów zostaną udostępnione, bo bez tego muszę grać z widocznymi nazwami pojazdów (a zasłaniają one trochę ekranu). A Wotowskie są jedną wielką kompromitacją.

 

 

Edited by Mariorkje
Link to comment
4 hours ago, rokosowksi said:

Tak jak Aslain napisałeś jak zgłosić prblem tak też robie. Zakładam w tym dziale nowy wątek.

Problem występuje przy każdej próbie instalacji moda
Problem polega na braku możliwości zaintalowania elementów związanych z xvm.
Bardzo przepraszam ale nie znalazłem tych plików _Aslain_logs.zip, oraz python.log, i xvm.log tak jak chciałeś posyłam takie jakie mam nie wiem czy to są te.

Jeżeli chcesz abym poszukał jeszcze jakiś plików to napisz i sróbuje znaleźć inne.
Przesyłam również screena z instalacji
Serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc

brakxvm_01.bmp

brakxvm_02.bmp

brakxvm_03.bmp

_Aslain_logs.zip

_fonts_for_Aslains_Modpack.rar

python.zip

 

Nosz k**wa następny...

Czytać nie umiesz? 

Czy wy w ogóle czytacie co jest w paczce i co działa a co nie i dlaczego? Bo wydaje mi się, że chyba nie. A jeśli tak, to nauczcie się czytać...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.