Jump to content
Sign in to follow this  
Sajmon154

Zakładka MODS w opcjach/ustawieniach

Recommended Posts

Witam, próbowałem już wszystkiego, od deinstalacji modów i instalacje, wybierałem tez w instalatorze kasace res_mods, wot_cashe dlc, nawet odinstalowałem gre i wyczyściłem katalog (uprzednio robiąć kopie screenów i vdeo).
Pomimo wszystkich tych zabiegów nadal nie wyświetla mi się nic w tej zakładce poza wyboirem języka.  Ostatnie 1,5 msc-a nie grałem wiec chciałem zainstalowac aktualne mody, no i do duszy bo bez tej zakładki nie jestem w stanie zmniejszyć sobie ikonek czołgów i powiekszyć ich nazw. Zawsze grałem na 4 rzędy czołgów z pomniejszonymi ich "przedstawieniami" w garażu, powiekszałem tylko ich nazwę.
Teraz mam obrzydliwe domyślne jebutne prostokąty i na ekranie miesci mi sie w 4 rzędach ich tylko 24... wcześniej miałem ich 40 w garażu.
Jak to naprawić? Czy teraz to już w zwyczaju że zabiera się użytkownikowi możliwość dowolnej zmiany i moge sobie wybrać tylko w instalatorze ilość rzędów i powiększone lub pomniejszone? Bo taki zabieg to o kant rzyci rozbił.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakies 1.5 miesiaca temu usunalem te zakladke, wiecej jej juz nie bedzie. Wielkosci napisow i ilosc czolgow zrobisz recznie (edytujac carousel.xc) badz przez wybory w instalatorze. Jesli bys poczytal zmiany w modpacku przez ten okres to bys wiedzial ze zostalo to usuniete z powodu bardzo duzych problemow ktore powodowalo. Nie chce wiecej tego moda, robi go dwoch skur..... ów ktorzy celowo psuja moj konfig xvm a kto wie co jeszcze, pewnie i klienta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok wybacz, jestem w miarę zapracowanym człowiekiem i jak mam godzinę czy półtora na granie raz na 2-3 dni to chce jak najszybciej zainstalować mody, bez poświęcania 20-30 minut na przeczytanie wszystkich hotfixów z ostatnich 45-50 dni :)  ostatnie 4 dni własnie nie grałem z tego powodu bo gdzies pusciłem uinstall i wróciłem do pracy, potem instalacje i znów powrót do pracy itd...  nie rzuciłem nawet okiem na update gry czy modów.
WIęc raz jeszcze przepraszam z problem :) Poszukam tego carousel.xc i zobacze co z tym moge zrobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.