Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
Metafan

Panele boczne

3 posts in this topic

Witam.W paczce jest dostępnych wiele ustawień xvm-a także dotyczących paneli bocznych.Jest mnóstwo ikon róznych twórców które mozna umieścic zamiast standardowych które sa poprostu nudne.Sa też osoby grające w mniejszych rozdzielczościach,na mniejszych ustawieniach graficznych dla których cenny jest kązdy wolny piksel na ekranie.

Moja propozycja jest taka abyś dodał do wyboru u modpaku opcji bez ikon na panelach bocznych,jak to wygląda w praktyce? Screen poniżej.

Ustawienie tego nie jest skomplikowane,gdybys się zdecydował i potrzebował moge podesłac plik playersPanel.xc

Pozdrawiam.

pb.png

 

A tu jeszcze screen z przesuniętymi żarówkami spotowania bliżej nazw czołgów

 

pb2.png

Edited by Metafan
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załącz twój panel to zobacze jak to wygląda w praktyce. Niestety extra dodawanie paneli to duży kłopot, trzeba jeszcze sprawić żeby było kompatybilne z innymi ustawieniami, a to komplikuje sprawe do potęgi n-tej. Żeby dodać jeden panel musze grzebać i ustawiać wszystko cały dzień ;) a i tak nie mam pewności czy się uda, musze to zobaczyć.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0