Sign in to follow this  
Followers 0
Jurk

W bitwie nie widać nic poza czołgiem.

12 posts in this topic

Witam,

Kiedy wejdę do bitwy, to na ekranie nie pojawia się nic poza czołgiem, białym celownikiem serwerowym no i terenem (samą mapą po której mam jeździć). Nie ma celownika ani nawet minimapy czy listy graczy - po prostu nic jak gdybym "v" wcisnął (tak, sprawdzałem i wciśnięcie v nie pomaga). Występuje to w każdej bitwie, a jak uruchomię grę w trybie bezpiecznym (czy jak oni to tam nazwali) to wszystko wraca do normy.

Instalacja przebiegła bez problemu (Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.9.17.0.1_03), zaznaczyłem czyszczenie cache, DLC oraz czystą instalację. W garażu wszystko wygląda dobrze, bitwy się wczytują z małym opóźnieniem.

Pozdrawiam

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

0

U mnie powodem był kalkulator i zegar. Oczywiście u Ciebie może być coś innego, ale radzę przetestować wyłączanie modów związanych z garażem. Wydaje się dziwne że coś w garażu blokuje to co jest w bitwie, no ale mi pomogło :)

Edited by Krzyrek
1

Kalkulatora nie miałem, ale zegar już tak - zaraz spróbuję przeinstalować mody bez niego.

0

Jesli bitwa zaladuje sie tak ze nie ma nic po za czolgiem to winny jest celownik i jego skrypt (posypaly sie). Nalezy wybrac inny celownik, polecam Harpoona.

0

Aslain, kolega wyżej miał rację - tym razem nie instalowałem zegara (zmieniłem tylko to) i bitwa się wczytuje normalnie. Działa chyba wszystko, dzięki.

Edited by Jurk
0

Zostaw ten mod od kalkulatora, a wybierz inny celownik i daj znac.

0

2 hours ago, Aslain said:

Jesli bitwa zaladuje sie tak ze nie ma nic po za czolgiem to winny jest celownik i jego skrypt (posypaly sie). Nalezy wybrac inny celownik, polecam Harpoona.

Tez miałem parę razy taką sytuacje,i nie mam żadnych zegarów poza xvm-owym,a możliwe że wina jednak jest po stronie celowników bo mam Damoklesa

0

OK, zainstalowałem teraz zegar 24h i celownik Harpoon (ten normalny a nie mini) zamiast Taipana. Werdykt: działa:) 

Zegar gryzie się z celownikiem Taipan, czyli trzeba się przyzwyczaić do nowego;)

Edited by Jurk
0

Jak sie gryzie? pokaz na screenie.

0

Mając zainstalowany celownik Taipan i zegar w garażu (24h), pojawia się problem o którym pisałem w pierwszym poście. Po zmianie celownika na Harpoon (jak sugerowałeś) problem znika. Problem znika również jeśli zainstaluję celownik Taipan bez zegara w garażu (o czym pisał wyżej Krzyrek). Reszta modów zawsze zostaje bez zmian.

Z tego wynika, że jest jakiś konflikt między Taipanem a 24h zegarem w garażu (przynajmniej przy liście modów jakie ja instaluję - logi w pierwszym poście).

Edited by Jurk
0

W #04 usunąłem wszystkie celownik działające na skrypcie pythona, nonstop z nimi problemy, w OMC tez ich nie ma a to druga wielka paczka do WoTa. Czekamy aż to naprawi ktoś.

0