Jump to content

Kolorowane ikonki, Arty log extended, ping test


Recommended Posts

1. Problem zgłaszałem w innym temacie i nic się nie zmieniło. Obecnie używam ikonek 3D od Aslaina ale ikonki nad czołgami sojuszników są zielone, a nad wrogami czerwone, a ja bym chciał aby miały kolor ikonek.

2. Nie działa mod który nawet nie wiem jak powinien działać bo nigdy nie działał... (załączony screenshot)

3. Sprawdzanie pingu nie działa już od wersji 17.1

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Arty log extended.jpg

Link to comment
  • Administrator

1. Nie wybrales modow z OTM, uzywasz WoTowskiego, ktorego tak juz ma ze koloruje na zielono/czerwono. Tego nie zmienisz.

 

2. Nie rozumiem -napisz wiecej jaki mod wybrales a ktory nie dziala na screenshocie, albo narysuj jakies strzalki ktore pokazuja na nim to.

 

3. Ping gdzie nie dziala?

Link to comment

1. Postaram się to ogarnąć, ale nie wiem dokładnie co mam robić...

2. Mod który się nazywa Arty Log Extender, na zrzucie ekranu pisze "Please repair your configuration".

3. Sprawdzanie pingu na serwerach EU1 i EU2 nie działa nigdzie czyli przed zalogowaniem i po zalogowaniu w garażu, nie pokazuje pingu.

Link to comment
  • Administrator

Co do markerow nad celami to musisz wybrac w modpacku jedna z opcji OTM XVM, inaczej nic nie poradzisz na to. 

 

Rzeczywiscie jest jakis blad w modzie Arty Log, naprawie to w nastepnym modpacku.

 

Pingowanie dziala ok, wiec to musi byc wina komputera, pewnie jakis antywirus, badz inny firewall blokuje moda ktory nie moze polaczyc sie z internetem, wiec nie pokazuje pingu.

Link to comment

Ustawiłem OTM od Ciebie przy czym wyłączyłem wszystkie możliwe opcje pod nim i w bitwie całkiem zgłupiałem, nie miałem żadnych ikonek, a jedyny znak że jest to czołg wroga to cienki czerwony pasek HP, nawet nazwy nad czołgami były nie czerwone a zielone, a i nie do końca :O

Nie mam pojęcia jak ustawić aby po prostu Twoje ikonki 3D były widoczne w czasie bitwy takie jak powinny być...

 

To już pewnie wina mojego beznadziejnego internetu radiowego, tak więc z tym pingiem nic nie poradzę, chyba że zgłoszę to do dostawcy internetu, tylko nie wiem co zgłaszać. Ps. Na WiFi nawet nie mogę wysłać Snapchata, a na danych komórkowych wysyła się normalnie...

Link to comment
  • Administrator

Nie wylaczaj wszystkich opcji ale wybierz takie ktore beda Ci odpowiadaly. Pamietaj ze nigdy nie uzyskasz widoku takiego jak ma gra, moje paski sa calkiem inne. Jesli chcesz zobaczyc ikonki 3D nad moimi paskami nalezy je wybrać z menu ikonek konturów, oraz dodatkowo zaznaczyc tę opcję jak na obrazku:

 

09Xgk6x.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.