Jump to content

konkun11

Regular Member
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Okazało się że mod na ukrycie czatu bitwy ma dodatkowy bind na przycisku "O". Znalazłem to na linkowanej w modpacku stronie. Nawet zdziwiłem się, że mam tego moda zainstalowanego 😀. Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc!
 2. Witam! Czy któryś z modów zawartych w modpacku ma możliwość blokady czatu? Podczas bitwy jakimś cudem udało mi się zablokować go (miałem czerwony napis "czat zablokowany") i nie mogłem tego odwrócić. Pomógł dopiero restart gry.
 3. Oki. Dzięki za info. W ogóle dobra robota z tym modpackiem serio
 4. To tak jakby panel uszkodzeń podniósł się trochę. Aktualizację wcześniej tego nie było i przylegał bez odstępu do krawędzi ekranu.
 5. Zauważyłem niewielkie graficzne nachodzenie się dwóch modów (konkretnie tego na prędkość maksymalną z damage panel ze wskaźnikiem kątowania). Nie jest to zbyt wielki problem lecz chyba warto poinformować :) Screen do podglądu
 6. Udało mi się odkryć winowajcę. Prędkościomierz z kołowców to psuje. Z jakiegoś powodu tworzy taką dziwną anomalię.
 7. Ciężko na tym screenie zobaczyć, ale wygląda to tak jakby był brak tej ciemniej otoczki (cienia) przy liczniku czasu przeładowania, który pojawia się chwile potem.
 8. Potwierdzam, również nie mam widocznego czasu naprawy oraz celowniki j1mbo v3 i taipan 2 mają dziwnie nieostry czas przeładowania.
 9. A taki crash może być spowodowany zoomem dla artylerii?
 10. Nie. Nawet nie wiedziałem, że istnieje taki tryb. Sama gra wywala dosyć rzadko teraz. Myślałem nawet, że to wcześniejsza wersja XVM coś odwala. Po prostu nagle odpalam celownik "satelitę" arty, ścinka i crash. Z 2 razy wywaliło mi podczas ładowania bitwy - stąd podejrzenia, że to XVM.
 11. Cześć! W ciągu ostatnich dni zauważyłem przypadki wywalania gry do pulpitu (najczęściej przy przechodzeniu do celownika arty lecz może zdarzyć się to przy ładowaniu bitwy). ZałączaAslains_WoT_Logs.zipm logi:
 12. Cześć! Zauważyłem, że ostatnie aktualizacje celowników do arty nie pokazują czasu lotu pocisku. Czy to może być efekt kolizji z jakimś modem?
 13. Wersja z modpack (wersja 13) ma celownik wskaźnik skupienia stockowy z gry. Z kolei na stronce moda jest już nowa wersja z poprawnym wskaźnikiem. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
 14. Mod na minimalistyczny hangar nie działa po instalacji. W komentarzach na stronie modyfikacji też to zgłaszają.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.