Jump to content

KeyBall

Regular Member
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Country

  Poland

KeyBall last won the day on June 8 2020

KeyBall had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About KeyBall

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z żarówką wszystko w porządku. WG odpowiedziało, że ten med widział mnie zbyt krótko, abym został wykryty. Fakt, że szybko zginął.
 2. I think it's already available in the ModPack. Try mod "SpotMessenger" under [ Chat Mods Settings].
 3. Czasami bywało tak, że po bitwie gra nie wracała do garażu. Teraz chyba coś zmieniono z pobieraniem danych statystyk po walce, bo wyniki nie pobierają się automatycznie, ale można w teorii wejść w szczegóły bitwy. U mnie jest ten problem, że pobieranie szczegółów się nie kończy, przez co muszę zresetować grę, już nie wiem, ile robiłem reseta w ten wieczór. Załączam zrzut ekranu.
 4. Przepraszam, znowu to zrobiłem. Proszę przepiąć do odpowiedniego działu jak się da. Dziękuję za odpowiedź.
 5. Wiem, że po ostatnim updacie WOTa jest mnóstwo problemów, wersja Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.10.0.4_01 w moim przypadku naprawiła problem ze startem rozgrywki, nie ładowało mi się pole bitwy w ogóle. Jednak, żeby się żaden nie zgubił, to zgłaszam swój. Nazwy czołgów przeciwników, typ czołgu i poziom wyświetlają mi się w lustrzanym odbiciu, ciężko się to czyta. Załączam zrzut ekranu.
 6. Dzięki za weryfikację, nawet nie podejrzewałem modów o to, bo jak mówiłem od dawna to mam i pod wieloma konfiguracjami. Przekażę to dalej, bo WG też kiedyś chcieli powtórkę.
 7. I used to have similar issues with unresizable windows. I have 3 workarounds that actually solved that issues for me. They might not be very convenient, but they allowed me to work. These solutions were: 1. ResizeEnable - small software that can make resizable some of the unresizable windows - works in many cases, but not for all of them. 2. Change the screen resolution for the time of installation to some standard one (4:3 proportions). 3. Set the compatibility of exe (installer) file to run under 640x480 resolution.
 8. OK, mam powtórkę z ostatniej wersji WOTa. Na momencie 13:10 powinna mi się zapalić żarówka, nic takiego się nie stało. Załączam powtórkę, poza wspomnianym brakiem żarówki nie ma za bardzo na co patrzeć. 60TP - no 6th sense.wotreplay
 9. Dzięki, postaram się o tym pamiętać. Teraz wiem, że ktoś się tym może zająć. Dla mnie to było tak notoryczne, że uznałem to za "known issue" i po jednym kontakcie z WG machnąłem ręką, że jakoś z tym trzeba grać.
 10. I tutaj właśnie dałem plamy. Bo powtórka ma już kilka tygodni, a od tego czasu kilka numerków wersji podskoczyło, chociaż ten problem mam od dawna i na wielu wersjach. Ta powtórka jest z mapy Serene Coast. Zaczynałem na stronie południowej czołgiem 60TP. Na wschód od bazy są góry. Minąłem je i w tym momencie dostałem spota bez żarówki. Więc od rozpoczęcia rozgrywki minęła jakaś minuta.
 11. Słuszna uwaga, można o tym zapomnieć, ale mam replaya, jak mając 100% HP, minutę po rozpoczęciu rozgrywki dostałem spota bez żarówki. Zachowałem go, bo kiedyś zgłaszałem to Wargamingowi, ale powiedzieli, że bez powtórki to za wiele powiedzieć nie mogą. Po jakimś czasie zachowałem taką powtórkę, ale jakoś brakowało mi chęci, aby im to wysłać. Obawiam się, że nic z nią nie zrobią, bo ze wsparciem to różnie bywa.
 12. Brałem to pod uwagę, tak na pewno też się zdarza. Ale zdarzało mi się to przy pierwszym wykryciu, więc nie ma mowy o tym, że po prostu żarówka mi się nie skończyła.
 13. Ja mam ten problem od dawna, w bardzo oczywistych sytuacjach potrafi mi żarówka nie zaświecić. Człowiek potem idzie głupio na pewniaka, bo nikt go nie widzi. Na początku myślałem, że jak dostanę po wykryciu, to żarówka się nie wyświetli, ale nie ma takiej reguły. Nie mam zielonego pojęcia, o co może chodzić, wygląda jak rzecz losowa.
 14. Rozumiem, wskazówka z ręcznym kopiowaniem pomaga póki co. Może problem się rozwiąże w przyszłości sam, a może zacznę instalować ModPacka, bez usuwania istniejących modów, wtedy nie będę musiał ręcznie tego robić.
 15. Dziś po aktualizacji sytuacja się powtórzyła, ale zajrzałem do _Aslains_Installer_Options.inf, jest tam wpis "modpack\garagemods\battlehits". Natomiast jak popatrzę do logów w pliku "folder_mods.txt", to jest tam listing katalogu z modami, u mnie wygląda jak poniżej: Directory of C:\Games\World_of_Tanks_EU\mods\1.10.0.0 2020-08-16 19:40 <DIR> . 2020-08-16 19:40 <DIR> .. 2020-08-03 16:11 700 022 Aslain.LoadingWheel_v2.wotmod 2020-08-07 16:54 872 432 734 aviva24.intensive_1.10.0.wotmod 2020-07-25 21:39 128 305
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.