Jump to content

boty


raja74

Recommended Posts

juz ci odpowiadam z faktow,nie jest to przypadk ale fakty

osobiscie znam przynajmniej 20 graczy ktorzy maja prawie wszystkie goldowe czolgi,nie graja na modach,potwierdzone,,,,wargamin wpierw zablokowal im konta na 7 dni,nigdy nie pokazujac dowodu na stosowanie modyfikacji(gdzie to juz jest chore) po 2 miesiacach zbanowano tym graczom konta nastale.

wiec kolego zanim znow kogos obrazis,gdy znow blysniesz kultura i rozwaga zastanow sie  czy warto.

to nie sa wyssane z palca fakty.

 

malo tego po tych wszystkich bitwach z botami napisalem do wg takie cos-cytuje---prosze wysadzcie te zasrane boty z gry bo to juz nie jest smieszna,,,efekt-wargaming ospisal blokujemy ci dostep do supportu i powiadamiamy organy scigania bo grozisz nam wybuchem.zamieszaczalem ten ich magiczny wpis w internecie.

 

wiec zanim znow zaczniesz cos tam palic czy cos tam pic,wpierw poznaj fakty anie piszesz glupoty

Link to comment

Mówisz o faktach. No to lecimy:

1. Skoro WG (właściciel gry) zablokował graczom konta miał do tego prawo! (patrz licencja gry). Jeśli według tych graczy niesłusznie zablokowali im konta - czemu nie piszą do supportu? Przedstawili jakieś dowody na to? Którzy to gracze, proszę o podanie nicków z WOT-a? Jeśli zamieścisz potwierdzone info (screeny z gry, screeny z wymiany korespondencji z WG) to Ci uwierzę.

2. WG ma prawo bez podawania przyczyn zablokować konto gracza. (znów: poczytaj licencję gry). Czytałeś?

3. Skoro po 2 miesiącach zbanowano im konta na stałe - patrz punkt 1 i 2.

4. Słusznie zablokowali Ci dostęp do Supportu. Dlaczego? Za język, w jakim zostało to napisane. Grzeczniej nie da się? DO Twojego pracodawcy/nauczyciela też piszesz w taki sposób?

 

Nie bronię tutaj WG. Lecz jeśli Ty piszesz na forum o faktach, to je pokaż pierw. Niech większe grono graczy zobaczy na własne oczy, czy rzeczywiście jest tak, jak Ty to opisujesz. A jak mam poznać fakty, jeśli tak naprawdę ich nie pokazałeś. Napisałeś tylko nic nie znaczącego posta, z którego nic nie wynika.

 

No i jeszcze jedna kwestia: czy ja kogoś obraziłem swoim postem? odpowiem: NIE.

Link to comment

odpowiadam ci czlowieku tak po rolniczemu bo inaczej nie zrozumiesz

zgodnie z prawem gospodarczym polski kazdy produkt nawet internetowy ma byc zgodny z polskim prawem wykonawczym,regulamin wargamingu ma sie nijak

wargaming oferujac gre na polskim rynku podpisal klauzule spojnosci,ich regulamin jest niezgodny z polskim prawem.

jesli  chcesz wiecej dowodow,faktow screnow zapraszam do mojej kancelari adwokackiej -szczecin ul.krzywoustego.pozdrawiam kolege.

jesli kolega chce blysnac to prosze wpierw zapoznac sie prawem co wolno wargamingowi a czego nie a dopiero potem pisac dziwne wyjasnienia ktore nic nie wnosza,a tylko nabijaja koledze puste posty.chce kolega faktow zapraszam do kancelarii.

a i na koniec w punkcie 4 deklaracji spojnosci wargaming zobowiazal sie do przedstawienia dowodow na zablokowanie konta czyli co dokladnie bylo powodem.

pozdrawiam.w mysl prawa na swiecie i to sie nie zmienilo ,to nie osoba ukarana ma udawadniac niewinnosc lecz ten co oskarza ma udowodnic wine-blokady kont przez wargaming sa nie zgodne z zadnym prawem na swiecie ,nawet z prawem cypru,gdzie wargaming posiada kancelarie prawna.

konczac zakonczmy te polemike,napisalem post by pokazac dzialania wargamingu,a nie po to by sie klucic z polakiem,mysle ze dalsze prowadzenie tej kowersacji mija sie z celem,zycze powodzenia koledze,a ironie i zlosc prosze skierowac w walce z przeciwnikiem w grze.

Link to comment
  • 1 month later...
Dnia 26.01.2019 o 22:30, raja74 napisał:

w kazdej 6-8 botow,pisalem do wg to zablokowali mi support

Pomijając inne Twoje wypowiedzi na temat regulaminu, prawa etc

A zastanawiałeś się kiedyś jak wykryć bota ? Bo ja zgłębiałem temat. A że programowaniem zajmuję się już kilka dekad to nadal nie potrafiłbym pokazać palcem ---> to jest 100% bot.

 

Dziś boty potrafią: jeździć, w miarę celnie strzelać, cofać się jeśli je ostrzelasz lub wykryjesz, odpowiadać na chat jeśli użyjesz ich nicka w swojej wypowiedzi...

 

Więc powiedz mi jak rozróżniasz bota od gracza dziecka 5-10 lat, kogoś kto gra z pracy często przerywając czy kogoś kto chce tylko sobie jeździć po mapie dla frajdy ?

A dodatkowo Ci podpowiem, że w tej grze i wielu innych są boty wydawcy gry, tak się testuje i uczy SI na które jest w tych czasach coraz większe zapotrzebowanie. I wcale WG nie jest pierwsze w tym procederze bo na takim czymś już około 2005-6 został złapany wydawca WoW i to naprawdę na dużą skalę (podpowiem tylko, że poszło o symulowanie rozwoju epidemii). Ja akurat nie wierzę, że to przez błąd programistów :)

Na potwierdzenie co odwalają firmy tu masz linka:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Corrupted_Blood_Incident

 

Więc zanim powiesz, że to bot to zastanów się dobrze, bo botem może być ten co przyczynił się do wygranej a nie ten co stał całą grę w krzakach i tylko strzelał w powietrze.

Edited by Zwierzak220
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.