Jump to content

Problem z wyświetlaniem aktualnych uszkodzeń w panelu bocznym - mod by RaJCeL


Recommended Posts

Tak jak pisaliśmy na czacie, mam problem z wyświetlaniem bieżących uszkodzeń graczy w panelu bocznym (przycisk B). Raz działają, innym razem nie. Nie mam pojęcia od czego to jest zależnie. Jako, że archiver nie chce utworzyć logów, wrzucam wszystkie te zastępcze.

python.log xvm.log _Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_Options.inf _Aslains_Installer_CompList.log

 

@RaJCeL

Link to comment

Dzięki za logi. Nie ma w nich błędów skryptowych, więc możliwe, że w ferworze walki udaje Ci się wcisnąć jakąś kombinacje klawiszy kluczowych i flagi pokazywania/chowania wiadomości się rozjeżdżają.

Mam już przygotowany ulepszony mechanizm pokazywania/chowania elementów moich modów, który planuje opublikować zapewne przy kolejnym dużym paczu (wydaje mi się, że powinien być w grudniu).

Link to comment

Nawet jak nic nie robię grze a wciskam B to nic się nie dzieje. W tej sytuacji na pewno pomaga reinstalacja paczki.
Jest też pomniejszy problem - różnice w DMG - często inni mają więcej dmg jak na pasku bocznym (pewnie zależy to od tego, że nie byli w zasięgu mojego widzenia), ale dziwni mnie rozjazd w moim dmg, bo zdaża się żę na pasku pocznym mam mniej jak pokazuje kalkulator dmg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.