Jump to content

Magnetyczne autocelowanie


Recommended Posts

Te nowe magnetyczne celowanie w polaczenu z opcja probowanie bez konca (zalacznik) nie dziala jak powino, dziala wrecz tragicznie. Po wcisnieciu wyswietla sie AA a czolgu nie lapie albo wogole dzieja sie cyrki, czy krts to proboal wogole?

auto aim AA.JPG

Link to comment

Nie mam powtorek. Jednak nie dziala poprawnie. Gdy gram LT po wcisnieciu prawego przycisku myszki pojawia sie pod celownikiem MAG (normalnie AA) i po najechaniu na czolg nie "chwyta" go. Nalezy wcisnac przycisk prawy gdy celownik jest w poblizu czolgu, jezeli swieci sie MAG nie lapie, po najechaniu blisko czolgu wcisnieciu prawego znika MAG, wylacza sie autocelowanie i tak w kolko, ze zanim poprawnie zlapie na autocelownie czolg zdaze juz powaznie oberwac lub zginac. O wilele lepsze bylo zwykle autocelowanie. Lub gdyby dzialalo "czas probkowania - bez konca" wciskam prawy, najezdzam w poblize czolgu i lapie. JEdnak to nie dziala, mi osobiscie gra sie znacznie gorzej z tym magnetycznynm autocelowaniem w polaczeniu z "czsem probkowania bez konca" 

Link to comment
  • 1 year later...

odgrzebię trochę kotleta. Mógłbyś Alain mi przypomnieć, czemu już nie działa ten mod. Kiedyś na kołowcach Autoaim Indication + (czyli klikasz raz prawym i przez wybrany czas bez kliknięcia włączy auto celowanie jak najedziesz celownikiem na czołg) działał. Od długiego czasu (rok albo dłużej) AA nie działa tylko jest MAG który jest beznadziejny. Jest opcja byś to zrobił tak jak kiedyś było?

Link to comment
  • Administrator
52 minutes ago, evox004 said:

odgrzebię trochę kotleta. Mógłbyś Alain mi przypomnieć, czemu już nie działa ten mod. Kiedyś na kołowcach Autoaim Indication + (czyli klikasz raz prawym i przez wybrany czas bez kliknięcia włączy auto celowanie jak najedziesz celownikiem na czołg) działał. Od długiego czasu (rok albo dłużej) AA nie działa tylko jest MAG który jest beznadziejny. Jest opcja byś to zrobił tak jak kiedyś było?

Tak bylo kiedys, ale ten blad naprawiono, na kołowcach można tylko używać ichniego auto-aima i raczej to się nie zmieni, ale możesz zawsze przedyskutować to z osobami co to naprawiły w temacie: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/441413-1021-autoaim-indicationaddins-no-proximity-snapping-for-autoaim-but/ 🙂

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.