Jump to content

Samoaktywowanie się modów po zmianach.


Recommended Posts

Jak w tytule zawsze używam Bones + Quicky baby + kilka innych drobiazgów ale po tej przebudowie mimo, że zaznaczyłem oba.. zainstalowały się inne by Aslain i z automatu poinstalowało się od groma rzeczy, których nigdy nie używałem.. teraz już chyba z 8 raz przeinstalowuje próbując znaleźć coraz to nowszych rzeczy, bo jedno wyłącze, wchodzę do gry to coś innego się odpala.
Nie wiem co tu się porobiło.. jest jakiś sposób prostej instalacji tylko tego czego zawsze używałem? Wcześniej po prostu przeklikiwanie wystarczało "dalej" i szło domyślnie to co zawsze.
Dodatkowo różne mody się dublują, spełniające tą samą funkcję i często nachodzące na siebie na ekranie.
Niby prosta rzecz ale jednak paczka już jest tak gigantyczna, że oczopląsu dostaje od szukania co jest gdzie 😜

Link to comment
  • Administrator

Nie wiem jakiej pomocy oczekujesz, dla mnie paczka jest w porządku 🙂 Jest też podział na mody xvm i bez bo tak musi być. Niektóre mody zdają się dublować bo tak wynika z podziałów. 

XVM to bardzo złożony mod i cześć rzeczy się zainstaluje domyślnie jak nie nic nie wybierzesz bo taka już jego natura 🙂

 

Poświęć czas na wybory, nie instaluj podobnych modow jak nie chcesz bałaganu. Zapisz na przyszłość wybory w pliku .inf lub export rejestru i spisz spokojnie w przyszłości.

Link to comment

Znaczy się wiesz, chodzi o to, że ja zawsze używałem tych samych i instalowało się wszystko tak jak poprzednio. Tylko teraz się zmieniło samoistnie, kij wie czemu.
Dzięki tak zrobię jak tylko dojdę do ładu z tym co tu muszę jeszcze wykopać 😄

Link to comment
  • Administrator

Bez konkretnych przykladów nie da się cokolwiek wiecej mi tu doradzić. Jak pokazesz konkretnie jak miales, a jak masz teraz to moge sie do czegosc odniesc i to sprawdzic, a tak w teorii ogolnie i bez logow nie da sie nic wiecej. Zalacz logi, i dokumentacje w postaci jakichs dowódów że coś jes nie tak najlepiej w postaci screenshotow badz filmow.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.