Jump to content

Celownik widoczny w garażu, dziwny okrąg skupienia...


Recommended Posts

Po bitwie celownik jest widoczny na środku ekranu w garażu, mam też jakiś dziwny okrąg skupienia, inny niż zainstalowany, tak jak by było 2 okręgi na raz. W ustawieniach celownika czasem wszystko się buguje, tak jak by kilka okien nałożyć na siebie. Czasem interfejs podczas wczytywania bitwy totalnie się zbuguje że nic nie da się zrobić.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Jak w WoT 1.22.0.2 będą te same problemy to załącz nowe logi, ale też screenshoty gdzie można widzieć te problemy, szczególnie to że widzisz inny celownik. Nie wiem jak często aktualizujesz mody, ale mody mają zmiany i dodatki z czasami, należy sprawdzać changeloga, i zrobić swoje zmiany jak się nie podobają.

Link to comment

Screeny w załączniku, na 3 screenie zaznaczyłem co jest nie tak w celowniku, powinien być tylko ten pomarańczowy okrąg, a jest nałożony jakiś zielony nie wiadomo skąd, jest to od aktualizacji 1.22.0.1. Zainstalowałem te same mody co zawsze, nic nowego nie instalowałem, zmieniłem też celownik na inny i tam jest dokładnie taki sam zielony okrąg celowania. Wydaje się tak jak by to był dodatkowy celownik serwerowy, ale ja niczego takiego nie instalowałem. Na 1 screenie zbugowane ustawienia, wystarczy drugi raz wejść w ustawienia celownika. Na 3 screenie celownik w garażu, czasem jest ten sam którego używam w bitwie. Kiedy widać ten celownik w garażu to jest pewne że wejdę do bitwy ze zbugowanym interfejsem, zaczyna się odliczanie do bitwy a ja wciąż widzę ekran jak przy wczytywaniu bitwy i celownik na nim...

 

1.jpg

2.jpg

shot_042.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Dzięki, sprawdzam, a nie masz fotki z bitwy jak się prezentuje celownik?

 

Zainstalowalem te same mody co masz i nie mam problemow. Nie instalujesz czasem osobno celownika nie z paczki? Bo tak to mi wyglada.

 

2023-09-23 10:59:38.591: INFO: [PY_DEBUG] Mod package 'd:/world_of_tanks_eu/mods/1.22.0.2/crosshair_arcade.wotmod' loaded
2023-09-23 10:59:38.591: INFO: [PY_DEBUG] Mod package 'd:/world_of_tanks_eu/mods/1.22.0.2/crosshair_controls.wotmod' loaded
2023-09-23 10:59:38.591: INFO: [PY_DEBUG] Mod package 'd:/world_of_tanks_eu/mods/1.22.0.2/crosshair_sniper.wotmod' loaded

 

Takze wyglada mi ze instalujesz mody nie z paczki bo to powyżej to udowadnia.

Link to comment

Instaluje osobno ponieważ nie wszystkie celowniki jakie mi się podobają są w paczce. Zawsze instalowałem osobno i nie było problemów więc nie wiem skąd teraz się to wzięło.

Po wywaleniu moda na celownik wszystko działa więc problem jest tu gdzie piszesz. Jutro zainstaluję jakiś celownik z paczki i zobaczę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.