Jump to content

Gra uruchamia się dwa razy oraz brak wyników bitew


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Witam, 

 

mam problem, a raczej dwa jak w temacie. Pierwszy to gdy zainstaluję nową paczkę Twoich modów to gra ładuje się do około połowy po czym zawiesza i wyłącza. Następnie uruchamia się sama ponownie i już wczytuje poprawnie.

 

Drugi błąd bardzo irytujący to ten z brakiem wyników bitew po zakończeniu bitwy. Widać tylko ile zapłacono za naprawę czołgu i wydano na amunicję ale nie ma info o wynikach bitwy ani nic. Pomaga zwykle reset gry. Tak już mam od dłuższego czasu z wieloma wersjami paczek modów. Ten błąd występuje losowo.

 

Parę razy też zamroziło mi grę wchodząc do bitwy i to tak, że nie dało się zrzucić ekranu tylko reset kompa pomógł.

 

 

Pozdrawiam

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Zainstalowalem te same mody, i po dwóch bitwach nie doświadczyłem podwójnego ładowania gry, ani nic takiego. Sprawdz pliki gry przez launchera WGC.

 

Co do drugiego problemu, to tak czasami ma YasenKrasen, jest to problem znany od paru lat już. 

 

  • Like 1
Link to comment
Posted (edited)

To podwójne ładowanie dotyczy uruchamiania gry nie wchodzenia do bitwy. Ok czyli drugi problem wiem jak rozwiązać. Z tym pierwszym da się żyć. 

 

Zauważyłem jeszcze jeden błąd. Gdy wykonam jakąś misję na ob279 czy coś podobnego to normalnie w prawym dolnym rogu jest info o nowym wydarzeniu czy coś takiego. I często po kliknięciu w to nic się nie dzieje. Czy to też może być wina YasenKrasen?

Edited by Jigsaw
Link to comment

Jest jednak duży nowy problem. Dziś kilka razy grę mi zamroziło i to tak, że nie dało się zrzucić ekranu i ją zamknąć przez menadżer zadań czy nawet alt i f4. Jedynie reset kompa pomaga. Zrobiłem przywracanie systemu plików gry i nic nie pomogło. Stało się to w losowych momentach, dwa razy w bitwie na początku gdy już każdy pojechał na pozycje i raz podczas uruchamiania gry. Wugie oczywiście radzi usunąć mody, no standard xD

Link to comment
Posted (edited)

Widziałem, będę testować dziś grę i zobaczę czy jest już ok. Pozdrawiam

 

 

Edit/// 

Ta nowa łatka załatwiła sprawę już wszystko działa:)

Edited by Jigsaw
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.