Jump to content

Celownik Melty - licznik przeładowania


Recommended Posts

Cześć

Wraz z paczką 9.8 przestał działać mi prawidłowo w celowniku Melty licznik przeładowania, ostatnio za każdym razem zatrzymuje się on na cyferce 1 co powoduje, że nigdy nie udaje mu się wyświetlić czasu przeładowania. Rzecz upierdliwa, acz da się z nią żyć, z dnia na dzień do tego faktu nawet się przyzwyczaiłem. Jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy dziś kolega pokazał mi, że u niego wszystko działa - kolega nie korzysta z żadnej paczki, sam bawi się w konfigurację pod siebie modów. Szybki rzut oka na nasze res_mods\0.9.8.1\scripts\client\mods pokazał, że nie ma on u siebie EasyCrosshairs. Wywalenie EasyCrosshairs.* naprawiło licznik, Voilà! Ale zamiast HP po lewej stronie celownika pojawił się napis NaN. Wrzuciłem więc do swojego 0.9.8.1 jego celownik Melty http://blogtanker.ru/meltymaps-math-mod.html ,liczba HP wróciła i wygląda na to, że z moim celownikiem wszystko jest już ok. Mam nadzieję Aslain, że moje uwagi Ci pomogą.

 

Pozdrawiam

Link to comment
  • Administrator

Sprawdzalem pare roznych celownikow serverowych i wiekszosc z nich wyglada u mnie zle, jakies poprzekrecane albo z jakimis artefaktami na sobie. Jak znajdziesz jakis ktory dziala ok to podeslij, przetestuje.

Link to comment
  • Administrator

A propos celowników Meltiego, czy celowniki serwerowe z paczki w ogóle kompatybilne ponieważ jak je instaluje i włączam celownik serwerowy to mam po prostu 2x celownik melty. 

 

Zobacz na skryptach PMOD,  + fancy blue servercross moze bedzie roznica

Link to comment

Wracając do Protanki - dorzucony ręcznie Melty do Twojej paczki gryzie się ze strzałeczkami pokazującymi przestrzał do wyspotowanych pojazdów (DirIndicator_extended). Problem rozwiązuje wrzucenie starszej wersji strzałeczkowego moda - mam takiego z 20-go kwietnia.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.