Jump to content

Instalator z poprawną nazwą, lecz nie koniecznie zawartością...


Recommended Posts

Hej,

wczoraj pobierałem starszą wersję instalatora i wyskakiwał problem z unpackiem.

OK

dziś pobrałem nowego i faktycznie trochę modów zainstalowałem, lecz jak teraz wieczorem chciałem zmienić zawartość resmods - bo mi troche spadły za bardzo FPSy, okazało się że jak klikam na wersję 2 instalatora odpala mi się ta wczorajsza. To niestety nie koniec. Usunąłem obie wersje instalatora, opróżniłem kosz i pobrałem go na nowo. Okazuje się niestety że ciągle jest to wersja pierwsza (co za tym idzie wyskakują błędy przy unpacku) pod nazwą drugiej wersji ;/

 

Może to i brzmi dziwnie, ale wyobraź sobie moje zdziwienie, kiedy to zaobserwowałem :P

Link to comment

niestety. przeskanowałem kompa i nic nie znalazło. wyczyściłem rejestr i pliki i dupa... jakaś jeszcze podpowiedź ? :P Tą pierwszą paczkę udało mi sie zainstalować. Takie kwiatki pojawiły się dopiero z późniejszymi. Aczkolwiek takie coś pojawiło u mnie się tylko na laptopie bo na PC zainstalowało się wszystko poprawnie...

Link to comment

niestety. przeskanowałem kompa i nic nie znalazło. wyczyściłem rejestr i pliki i dupa... jakaś jeszcze podpowiedź ? :P Tą pierwszą paczkę udało mi sie zainstalować. Takie kwiatki pojawiły się dopiero z późniejszymi. Aczkolwiek takie coś pojawiło u mnie się tylko na laptopie bo na PC zainstalowało się wszystko poprawnie...

Przekopiuj sobie res_mods z PC na lapka i po problemie :P

Wyłącz Antywira i spróbuj czy się odpali. Możliwe, że masz jakiegoś nadgorliwego Kasperskiego czy inny badziew blokujący  7zipa i jakiś "ekstraktor" (cokolwiek to jest, ale podejrzewam, że coś jak 7z)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.