Jump to content

Jak skonfigurować moda, tak aby...


Recommended Posts

Jak skonfigurować moda, tak aby zmniejszyć wiadomość o danej ilości otrzymanych obrażeń?

Załóżmy, że jadę sobie pod lufkę ISU, ten strzela a ja dostaję duży (jak dla mnie) komunikat o obrażeniach, który ZA NADTO przykuwa moją uwagę i mnie rozprasza.

 

Jak zmniejszę dmg message? Dodam, że nie pamiętam który to mod - w każdym bądź razie pochodzi on z paczki Aslaina.

 

 

P.S.:  Skoro już piszę, to przytoczę jeszcze tu problem z alternatywnym widokiem nad czołgami obydwu drużyn - między innymi chodzi o błąd w wyświetlaniu (nad paskiem hp - tylko podczas trzymania przycisku alt) dodatkowych statystyk. Pojawia się zamiast tego coś w stylu  " -k  --  --% " w miejscach gdzie powinny się znajdować staty. Jak mogę naprawić ten błąd lub jak zlikwidować te napisy?

 

 

 

 

 

 

Z góry dzięki za help.

Edited by Ban4Fun
Link to comment
  • Administrator

Co to pierwszego pytania to nie wiem co instalowales wiec nie mam jak odpowiedziec, sa rozne mody, z roznymi konfigami.

 

Jesli chodzi o rozne znaki jak %----% podczas wciskania ALT, to znaczy ze nie aktywowales statyk na stronie xvm, ew. ze dany gracz nie zostal zklasyfikowany.

Link to comment
  • Administrator

Wracając do xvm - nadal mam %--  po zalogowaniu  :/

 

A statystyki wlaczyles na tej stronie? W tym czasie gra musi byc wylaczona, wlaczasz ponownie po wlaczeniu statystyk.

 

Co do konfigu od otrzymywanych trafien to tu:

 

res_mods\configs\DamageLog\Message.cfg

 

(trzeba znac sie na html raczej, i ew. umiec podniesc wartosci w tagach fontow. np. font size='24' zmieniasz na font size='14')

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.