Jump to content

Problem już przy instalacji.


Recommended Posts

Pobrałem wczoraj instalator, wybrałem opcje mnie interesujące i kliknąłem instaluj .. Na koniec instalacji wyskoczył mi taki błąd:

NAWIcgr.png

 

Zaznaczam, że na czas instalacji program antywirusowy został wyłączony, aplikacja została uruchomiona jako administrator.

Jeżeli do tego również będą potrzebne logi, to oczywiście je wrzucę.

 

@Edit

To, co jest widoczne na screenie poniżej, jest prawdopodobnie pokłosiem tego błędu wyżej - do momentu, aż gra się nie zakończy, to wisi na wczytywaniu gry, jak na screenie. Również widać tam, że nie podaje statystyk graczy ( ilość bitew itp).

UA8EiWo.jpg

 

@Edit2

Problem z brakiem statystyk rozwiązałem - to był akurat mój błąd.

Problem z wczytaniem bitwy nadal nierozwiązany.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by madara_666
Link to comment
  • Administrator

Sprawdzalem to, i nie mam dobrych wiesci, to cos na komputerze lokalnym powoduje ten blad. Sa to zle wiesci, bo moze byc to cokolwiek, jakis program, ustawienie, albo antywir. Na poczatek polecalbym wylaczyc na chwile i odpalic instalke na probe. 

 

Dodam ze pare ludzi zglaszalo mi ten problem, aczkolwiek jest to bardz bardzo rzadki problem, i nigdy go sam nie doswiadczylem u siebie.

Link to comment

Dziękuję za odpowiedź, ale jak już pisałem, na czas instalacji wyłączyłem antywirus, aplikację uruchomiłem jako administrator oraz cały folder z wotem jest dodany do białej listy.

Nadmienię, że wczoraj po zainstalowaniu wot mi działał, ale źle obrałem mody i kiepsko to wyglądało. Dziś zainstalowałem wszystko od nowa na świeżo i od tej operacji występuje taki problem.

Dodam również, że dopiero za drugim razem zaznaczyłem opcje: "Wyczyść katalog Aslains_DLC_cache" oraz "Zresetuj ustawienia w grze oraz wyczyść cache".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.