Jump to content

Crashowanie się gry


Recommended Posts

Witam,

Mój problem polega na nieustannym crashowaniu się gry w różnych, nieprzewidywalnych odstępach czasowych. Zawsze dochodzi do tego podczas bitwy i co najmniej 1 raz. Gra crashuje się czasem 5 sekund po rozpoczęciu bitwy, a innym razem w samym jej środku. Typ bitwy, rodzaj czołgu i mapy nie mają wpływu na przedstawiony powyżej problem. Przed instalacją modów problem nie występował.

Mody zostały zainstalowane poprzez czystą instalację wraz z czyszczeniem plików DLC oraz cachu gry.  Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Mody były instalowane zawsze z wyłączonym antywirusem. Wykluczyłem też folder WoT-a, aby był nie przeszukiwany. W końcu wyłączyłem na stałe antywira i Windows Defender, ale niestety nawet to nie pomogło :/ Przeinstalowałem mody zmniejszając ich ilość do minimum i crashowanie o dziwo przestało występować.

 

1 godzinę temu, Aslain napisał:

Masz mase bledow w logach, o niemozliwosci otwarcia jakiegos pliku. [...]

Czy jest możliwość sprawdzenia co to za plik lub ewentualnie jaki mod powoduje występujący u mnie problem,  czy pozostaje mi jedynie sprawdzać wszystkie mody instalując je jeden po drugim?

Link to comment
  • Administrator

Ciekawe, to podstawowy mod ktory uzywam zawsze, i nigdy nie wieszala mi sie gra. Jesli Ci sie chce, polecam jeszcze ten mod zostawic a usunac mod od pokazywania co trzeba zrobic w misji w bitwie, bo miales tam bledy tez w nim (byc moze przez niego samego, ale tez inne mody moga na to wplywac - ciezko sie wyznac z pythona generalnie, chyba ze sam tworzyles dany mod.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.