Jump to content

te same błędy co v0.3


Recommended Posts

Bardzo mi przykro kolego ale nie instalowałem bo dla mnie to zbędne, w ogole instaluje jak najmniej funkcji mając na uwadze niestabilność modów i w tym przypadku im mniej tym lepiej. Poza tym pisząc wiadomość o błędach nie mam na celu wytknąć komuś pomyłki, niepowodzenia itp Dziele się opinią i obserwacją co ma na celu POMOC w poprawieniu całości. 

Dałeś do zrozumienia że nie czytam 'co jest napisane'... wręcz przeciwnie i w opisie wersji modpacka jest info o poprawieniu błędów... a dalej istnieją dlatego pisze na forum :) 

v9.15.1.04 (01-08-2016):
- akt. XVM 6.4.0-dev (6208) [używacie na własną odpowiedzialność - mod nie jest ukończony!]
- akt. Battle Assistant v1.3.7
- akt. Damage Log Gambiter (powodował problemy z klawiszem ESC i chatem)
- dodano ikonki konturów: Torque
- dodano celownik: Hardscope
- dodano możliwość wyłączenia hitloga XVM przez odznaczenie jego sekcji
- dodano opcję pokazywanie szans na zwycięstwo przy zegarku w bitwie
- dodano Celownik artyleryjski na minimapie
- dodano ikonki 6-zmysłu od XVM
- dodano paczki ikonek klanowych od XVM
- naprawiono zoom 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 24, 30
- naprawiono system zabezpieczania statów od YasenKrasen
- usunięto Kalkulator efektywnego pancerza (nie miał być aktywny, potrzebuje aktualizacji)
- usunięto oba mody od pasków życia drużyny od Tratatank, i Armagoman (czekam na stabilne wersje)
- dla przypomnienia: szare mody (te które nie da się wybrać w instalatorze) zostały wyłączone celowo, wymagają aktualizacji
 

Link to comment

Panowie czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki może być ewentualny problem wywalania z gry na pulpit. Wywala od czasu do czasu z napisem wot przestał działać. Mam paczkę od Asline oraz dodatkowo kilka modów po obecną wersję gry z PK. Czy problemem może być niby ten ,,niedokończony" xvm. Proszę o podpowiedź i pozdrawiam.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.