Jump to content

Wargaming skanuje nasze komputery


Recommended Posts

W formie "żartu" pracownik Supportu napisał w odpowiedzi na moje pytanie odnoście ochrony danych osobistych, ze nasze komputery są skanowane przez Wargaming. Celem tego działania jest wyszukiwanie nielegalnych modyfikacji.

 

Pytanie te zadałem dwa razy i otrzymałem dwukrotne potwierdzenie tego faktu. Tak wiec, albo usuwacie z dysku WOT, albo nagie zdjęcia swoich dziewczyn ( haha ).

 

link do odpowiedzi Patryka Doliny pracownika Supportu w Wargaming:

 

https://plus.google.com/u/0/photos/photo/113634379317498309416/6445941708065663474?icm=false

 

lub calosc korespondencji:

 

https://plus.google.com/collection/IKCwRE

 

 

Link to comment

Radzę uważnie przeczytać regulamin gry ;) POLITYKA PRYWATNOŚCI I DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIE

Cytuj
  1. Dane osobowe oraz inne informacje możemy gromadzić podczas korzystania przez Ciebie z następujących usług:
    • Nasze strony internetowe, w tym http://worldoftanks.eu, http://worldofwarplanes.eu, http://www.worldofwarships.eu, http://wargaming.net i inne strony Wargaming, na których zamieszczona jest niniejsza Polityka („Strony internetowe”).
    • Tworzenie oraz korzystanie przez Ciebie z konta Wargaming na jakichkolwiek Stronach internetowych („Konto”). Więcej informacji na temat Kont i sposobu ich tworzenia znajduje się w naszych Warunkach świadczenia usług.
    • Korzystanie z którejkolwiek z naszych gier online i mobilnych, w tym między innymi „World of Tanks”, „World of Warplanes” i „World of Warships” (po udostępnieniu) („Gry” lub pojedynczo „Gra”). Użytkowanie każdej Gry podlega przestrzeganiu Umowy licencyjnej użytkownika końcowego(„EULA”) i zasadom gry („Zasady gry”) odnośnie do konkretnej Gry. Linki do EULA i Zasad gry dla naszych Gier można znaleźć w naszych Warunkach świadczenia usług. Korzystanie przez Ciebie z forów obsługiwanych przez nas w związku z Grami („Fora gier”). Korzystanie przez Ciebie z Forów gier podlega zasadom i wytycznym dotyczącym Forów gier („Regulamin forum”). Regulamin forum znajduje się na stronie

 

Akceptując go, zgadzasz się na skanowanie folderu "res_mods".

 

Skanowany jesteś codziennie w momencie uruchomienia gry. Bany lecą falami, bo lepiej to wygląda jak co jakiś czas złapią 2000 graczy ;)

 

Link to comment

nie sądzę,że skanują dla modów,gdyby tak było,ja bym dawno bana otrzymał,kiedy piszę w sprawie optymalizacji map czy jakiś problemów,zawsze piszą mi,że jeśli mam mody to spróbować uruchomić bez modów i zobaczyć,jak gra będzie śmigać,czyli piszą,jakby nei wiedzieli,czy masz mody czy nie

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.