Jump to content

Recommended Posts

Witaj,jest problem z modem akt. Szczegółowe logi trafień nie idzie przenieść ich gdzie indziej , przestawić aby lepiej widoczne były,czy można to poprawić w następnej aktualizacji modpacka ?

Jak nie idzie, nie da sie chwycic myszka? Wczesniej mozna bylo, a to ten sam mod co wczesniej.

no właśnie ,że przytrzymałem myszką i przenosiłem w inne miejsce i nie szło

Wyglada na to ze ani jeden mod nie pozwala sie tak przeniesc w tym patchu, WG cos pozmienialo chyba. Trzeba czekac, moze ktos to naprawi, albo do 7.1.0, kto wie

spoko,zobaczę skąd ty pobierałeś mody i dawałeś do modpacka , ciekawe,czy sam mod ten będzie działał,może zaś jakaś kolidacja z innymi modami , hmm,przydałby się jakiś celownik ale historyczny , fajnie by było,jakby WG wprowadziło ręczny ostrzał np dodatkowa baterią albo plotką jak to jest w grze Steal Ocean ,w tej grze to już inna fizyka,trochę cięższa gra niż w WoWs , graficznie też jest lepsza niż WoWs , ale tiery są różne, już Minekaze jest na 1 tierze np 

Kolejny problem z modem panelu wyposażenia , nie idzie go przenosić , zawadza on możliwość m.in. dania perków dla kapitana w zakładce uniwersalność . Drugi problem ,któryś z modów chyba powoduje włączenie wolnej kamery po zniszczeniu naszego okrętu by móc oglądać rozgrywkę swobodnie , zawiesza sie wtedy gra , ale spróbuje uruchomić jedną bitwę bez modów w trybie bezpiecznym i sprawdzę czy wszystko gra z normalną czystą grą . 

Ok, sprawdz, a jak nie to zalacz mi logi. Co do przenoszenia panelu w hangarze, to sprawdze, raz sie dalo potem nie dalo, potem znow dalo, autor nie moze sie zdecydowac albo mu WG mąci.

nie działają komendy załączone na zrzucie ,co do kamery swobodnej działa,zweryfikowałem pliki w launcherze gry,ale ten kompaktowe komendy nie działają wcale , co z tym przenoszeniem panelu wyposażenia nie działa , poczekam na update ,także na te komendy

shot-18.02.09_10.30.13-0770.jpg

2 godziny temu, Aslain napisał:

Zalacz logi.

ok załącze po bitwie,bo gram bez modów i gra działa , czyli te komendy są ok wszystkie widać,nie tylko 6 ,ale i resztę , czyli coś z modem jest ,zweryfikowałem pliki znowu po tym,jak uruchomili ponownie serwery,bo padły

ok,po update paczki komendy działają już ale nadal panel z wyposażeniem stoi w miejscu nie idzie go przenosić

Tego nie da sie na razie przenosic, moze w przyszlosci autor to zmieni.