Jump to content
Sign in to follow this  
Kartoon17

Zawieszanie się gry przy wyszukaniu bitwy.

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, już wcześniej założyłem podobny temat, ale problem dalej występuje. Gra zawiesza się w momencie wyszukania bitwy i muszę wyłączać grę poprzez menedżer zadań. Próbowałem wielu metod zniwelowania tego problemu takich jak ściągnięcie gry na nowo, zaktualizowanie sterowników graficznych, czyszczenie rejestru, uruchamianie gry w okienku, bez okienka z podwyższonym priorytetem i inne cuda, ale dalej pojawia się ten sam problem w tym konkretnym miejscu i nie ma na to wpływu mapa lub czołg. Gra, jak już się wczyta do bitwy to działa płynnie. Mój komputer spełnia wymagania sprzętowe. Co może być problemem? Pozdrawiam.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Kartoon17

Jak czesto sie dzieje?. Masz dziwne bledy w pythonie. Zalaczylem taki mod, wrzuc go do folderu mods/1.0.0.3/ i daj znac czy cos pomoglo.

Zagralem jedna bitwe na modach co wybrales i nie zauwazylem tego problemu.

mod_fix_needAdditionalInfo.wotmod

To się dzieje różnie. Czasem potrafi być co bitwę, a czasem zagram z 10 bitew bez problemu a 11 się zawiesi. Dzisiaj zmniejszyłem liczbę modów do samego XVM oraz kilku związanych z interfejsem garażu i na kilkadziesiąt bitew dzisiaj rozegranych, gra zawiesiła się tylko raz. Podejrzewam, że to jednak mój komputer nie wydala, choć mnie to dziwi bo spełniam wymagania rekomendowane. Pogram z tym plikiem i zobaczę, dzięki ;)