Jump to content

Problem z celownikiem Miecz Damoklesa


Recommended Posts

Witam. Mam problem z Celownikiem MD, od pewnego czasu celownik nie wyświetla się w bitwie, przeinstalowałem mody wielokrotnie ( zgodnie z zaleceniami) i dalej jest tylko systemowy. Kombinowałem z ustawieniami i nic, przed aktualizacja 9.15 działał poprawnie i nie było problemu. Dodam ze j1mbo działa. Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Link to comment

Ja tez cały czas instalowałem i nie było problemów. Od wersji 9.15.1 mimo ze jest zainstalowany to w bitwie jest wyświetlany "seryjny" , reszta działa normalnie i instaluje te same komponenty co wcześniej. Niby to tylko celownik ale człowiek się przyzwyczaił, a inne celowniki są dla mnie zbyt kolorowe;) spróbuje jeszcze zainstalować sam celownik bez innych modów, zobaczę czy będzie działać. Teraz aktualnie mam J1mbo wiec jak są Ci potrzebne Logi z Damoklatesem to przeinstaluje na szybko. ESC/CTRL teraz działają normalnie ale w aktualizacji 9.15.1 był z tym problem. 

_Aslain_logs.zip

xvm.log

python.log

Edited by BadHead
Link to comment

Spróbuje przeinstalować jeszcze WOT , jak nie pomoże to będę się musiał przyzwyczaić do J1imbo :)  ale mimo wszystko MD z tego co pamiętam to trochę inaczej wyglądał

Czyli nie jest to wina modów przeinstaluje i zobaczę. Dzięki za zainteresowanie i pomoc 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.