Jump to content
Sign in to follow this  
Rufelieux

Problem z celownikiem J!mb0 1 w paczce numer 12

Recommended Posts

Po rozpoczęciu walki (zakończeniu odliczania) celownik mruga różnokolorowo do czasu, aż przełączę w tryb snajperski. Po przełączeniu z powrotem na normalny tryb widoku efekt znika, ale pojawia się ponownie po rozpoczęciu kolejnej bitwy.

Edit: po ok. 10 walkach zniknął mi celownik serwerowy. Znika bardzo często, czasami nawet co bitwa. Sam się wyłącza w opcjach gry i trzeba go ponownie włączać.

_Aslain_logs.zip

xvm.log

python.log

Edited by Rufelieux

Aslain    2,509

Co do celownika serverowego, czy czasem nie wciskasz jego klawisza aktywacji ? (N)

Też tak myślałem, że może bezwiednie, ale akurat po tej stronie klawiatury nie używam żadnych klawiszy, a spację mam wielką jak talerz ;)

Edit: sprawdziłem - klawisz 'N' aktywuje/dezaktywuje celownik serwerowy nawet podczas pisania na czacie.

Edited by Rufelieux

Metafan    0
On 28.12.2016 at 8:38 AM, Rufelieux said:

Po rozpoczęciu walki (zakończeniu odliczania) celownik mruga różnokolorowo do czasu, aż przełączę w tryb snajperski. Po przełączeniu z powrotem na normalny tryb widoku efekt znika, ale pojawia się ponownie po rozpoczęciu kolejnej bitwy.

Co do migania to nie celownik miga tylko wskażnik przebicia,i nie tylko w Jimbo ale także w damoklesie,u mnie także przestaje migac po wejsciu w snajperski

Metafan    0

Problem z miganiem powodował celownik serwerowy,bez instalowania go jest wszystko w porządku