Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
kwasek32

Problem z karuzela ...

14 posts in this topic

Instalacja moda przechodzi plynnie i bez problemow , wybor opcji do instalacji tez.

Lecz po odpaleniu gry mody ktore zostaly wybrane nie dzialaja w wiekszosci.

Zapamietanie wybranego serwera , karuzela czolgow, dodatkowe informacje na karuzeli ,SpotMessanger i pare innych .

Glownie mody z XVM .

_Aslain_logs.zip

xvm.log

python.log

0

Sprawdzałem to u siebie, u mnie to sie nie dzieje, ale zauwzylem ze masz w logach informacje o brakujacych plikach. To jakis symptom przyblokowania instalacji, albo zle przegrales cos z tego katalogu gdzie to zainstalowales (w nim nie ma wota), do folderu wota. Sprawdz to moze. Ew. antywira, i tez zainstaluj w inny folder, moze w tym co masz jakies pliki za zablokowane.

0

2 dni temu mialem inna wersje zainstalowana moda i na tamtej instalce dziala wszystko , jedynie przy instalacji moda _20 XVM jest do d***.

Antywira nie posiadam , zapora jest ustawiona tak aby nie kolidowalo to z pobieraniem i dostepem do internetu (czyli mowiac wprost , jest wylaczona calkowicie)

Wiec co niby ma mi blokowac ? A co do kopiowania i innego katalogu to owszem , mam takowy do instalacji kolejnych modow i ewentualnie instalacji czesciowych danego moda , z tego wzgledu iz czesto jedne mody dzialaja a inne nie.

0

Nie dziala ci to z powodu brakujacych plikow, ktore mi sie instaluja bez problemu... plików ktore w logach zainstalowały sie do tego tymczasowego folderu ktory podales, ale brakuje ich już w grze, wiec nie wiem, ale wyglada jakbys je zle przegral pozniej recznie. Cokolwiek to jest, to problem jest lokalny na danym komputerze, modpack nie ma nic z tym wspolnego.

JSONxLoaderException: File not found: res_mods\configs\xvm\Aslain\minimap.xc

2017-01-07 03:43:40.258: ERROR: IOError: [Errno 2] No such file or directory: './res_mods/configs/wotstat/config.json'

0

Posted (edited)

Po instalacji do katalogu z gra moda jest ten sam problem z karuzela ...

W czasie instalacji do katalogu z gra instalator nie tworzy wszystkich plikow i nie jest to wina mojego kompa napewno.

Proby przeprowadzalem na 2 roznych komputerach i wystepowal ten sam problem z tworzeniem dodatkowych opcji na karuzeli i hangarze.

Mianowicie minimapacircles przy instalacji wcale sie nie utworzyl , informacje na pojazdach w hangarze (ilosc bitew, procent wygranych,Odznaka mistrzowska itp)

Dopiero rozpakowanie Twojej paczki z samym XVM daje mozliwosc wprowadzenia zmian lub skopiowanie Twoich ustawien ze starej instalacji moda (tylko katalog XVM z configu)

To logi z instalacji samej minimapy oraz karuzeli. Takie pliki 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by kwasek32
0

U mnie instalacja przebiega prawidlowo, czemu brakuje plikow nie spotkalem sie jeszcze z innymi mozliwosciami, jeśli u mnie dziala to musi dzialac u ciebie, a jak nie chce zawsze winny byl komputer na ktorym sie instaluje. 

- Upewnij sie ze instalujesz z prawadmi admina

- Ze robisz to w trybie czystej instalacji

dfMwFUe.jpg

ZvkRxxs.jpg

0

Dobra , proba instalacji w kazdej mozliwej wersji nie daje pozytywnego rozwiazania , ciagle znika jakis plik i nie da sie zainstalowac.

Mimo ze wylaczylem wszystkie ustawienia ktore mogly by blokowac pobieranie plikow ...

0

Chciałbym móc coś więcej pomóc, nie znajduję innego logicznego wytłumaczenia czemu brakuje plików po instalacji, w logach widać że są instalowane i kopiowane do folderów... Cokolwiek się z nimi dalej dzieje jest już winą komputera a raczej systemu i jego oprogramowania i ustawień.

0

Posted (edited)

Owszem sa kopiowane , tylko znikaja po nacisnieciu guzika Zakoncz. To nie wina kompa zapewniam. Instalacja systemu od nowa nic nie dala nawet , ciagle ten blad z karuzela i minimapa . Reszta modow dziala poprawnie. Wiec to napewno nie wina kompa.

Nawet podczas instalacji specjalnie raz otworzylem katalog wlasnie z "\res_mods\configs\xvm\Aslain" gdzie zapisuja sie te pliki , sa w czasie koncowych ustawien tworzone jakies tymczasowe pliki po czym te od karuzeli , login, minimapy i markerow znikaja wraz z tymi plikami tymczasowymi.

Po uruchomieniu gry sa takie widoki i blad 

shot_104.jpg

Edited by kwasek32
0

miałem ten sam błąd co ty ale jak wyłączyłem kompa od nowa zainstalowałem mody wszystko działa

0

Posted (edited)

sprawdze Twoja metode

Reset robiony i tez nic nie pomogl...

To wina instalatora na 100% a nie kompa. 

Takie oto pliki jak w zalaczniku sa tworzone w czasie konczenia i zamykania programu instalacyjnego po czym plikow ktore w instalatorze zaznaczylem nie ma w folderze. I to napewno nie wina kompa bo juz proby byly robione na 4 komputerach i wszystkie 4 niby mialy by miec ten sam blad ?

Instalujac wersje 08 wszystko normalnie chodzi a wersja 20,21 robi takie szopki ? 

Blad wyskakuje przez scriptloader pro ...

Edited by kwasek32
0

jak kończyłeś instalacje masz zaznaczone czyść pliki python.log bo u mnie akurat to zrobiło problem teraz próbowałem

nie wiem może to głupie pytanie ale u mnie pomogło 

0

16 hours ago, Dawidovs1978 said:

jak kończyłeś instalacje masz zaznaczone czyść pliki python.log bo u mnie akurat to zrobiło problem teraz próbowałem

nie wiem może to głupie pytanie ale u mnie pomogło 

Dzieki za pomoc @Dawidovs1978 , plusa bym dal ale nie wiem jak :D

@Aslain

Problem rozwiazany , posta mozna zamknac.

Dzieki 

0