Jump to content
michal_1986r

POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

Recommended Posts

Hmm, logi są chyba zbędne...

Chodzi o to ze pomocnik misji osobistych źle wskazuje (zaliczona / nie zaliczona)  - zalicza misję podczas gdy faktycznie nie została zrealizowana.

Przykładem jest misja na arcie

1. Zrób 1k DMG

2. zabij HT

Z 1k zrobiłem 380 uszkodzeń a po asyście naliczyło mi 1029 = zaliczył mi pkt. 1

Fraga zrobiłem na HT.

W sumie zaliczyło mi oba warunki wedle pomocnika,a finalnie nie otrzymałem nagrody za misję bo nie została spełniona ....

I dlatego CI nie zaliczyło. DMG po asyście się nie liczy. Musisz mieć 1000DMG po Twoich pociskach, wtedy CI zaliczy.

9 godzin temu, mutopompka napisał:

I dlatego CI nie zaliczyło. DMG po asyście się nie liczy. Musisz mieć 1000DMG po Twoich pociskach, wtedy CI zaliczy.

No, ok - to rozumiem,ale czy nie zadaniem właśnie tego Mod'a jest zliczanie DMG zgodnie z misją?? Nie powinien mi pokazać że misja jest zaliczona, skoro nie jest :)

Posted (edited)

Nie wiem jak działa pomocnik misji osobistych, ale działa źle : otrzymałem właśnie StuG IV, część misji zaliczyłem dzięki "obligacjom" czy jak to tam zwał. Mam odblokowane misje na T28 Concept - pomimo tego mod dalej z uporem maniaka forsuje misje na poprzedni czołg. Ogólnie jest to przydatne narzędzie, ale dosyć ograniczone - powinna być możliwość konfiguracji czy chcę poprawiać misje, i czy gdy skorzystam z "papierków" do zakończenia misji mogę przejść do kolejnej kampanii.

Na dzień dzisiejszy jestem w czarnej dupie, bo nawet jak ręcznie sobie misję ustawię to mod i tak to olewa forsując misje z poprzedniej kampanii na StuG IV którego już mam  :(

Edited by Zriel

Zobacze czy jest jakas nowsza wersja, generalnie za duzo z nim zrobic nie moge, tylko zaktualizowac, zostawic albo usunac ;)

2 hours ago, Aslain said:

Zobacze czy jest jakas nowsza wersja, generalnie za duzo z nim zrobic nie moge, tylko zaktualizowac, zostawic albo usunac ;)

Dzięki wielkie z góry, aktualnie udało mi się wymusić ręcznie misje, ale jak się zapomnę to nadal mi forsuje misje na StuG IV, pomimo że go mam, a nie zależy mi na zrobieniu ich z wyróżnieniem.

A przepraszam, to jednak nie pomocnik misji osobistych tylko missioon changer mota :)

1 hour ago, Zriel said:

A przepraszam, to jednak nie pomocnik misji osobistych tylko missioon changer mota :)

AutoQuest?

On 4.01.2018 at 9:20 PM, Aslain said:

AutoQuest?

Tak, auto quest, ręcznie wrzuciłem wersję 1.2, ale jedyne poprawa jest taka że muszę ręcznie zainickować pierwszą misję z kolejnej kampaniii i dopiero wtedy idzie, chociaż jak wyzeruję mody i wyczyszczę cache gry przy instalacji nowej paczki to dalej z uporem maniaka forsuje poprawianie misji z poprzedniej kampanii na StuG IV. 

Patrzyłem w sieci, ale nie za bardzo widzę alternatywę, niby jest jakiś jeden mod - ale skoro w Twoim modpacku go nie ma to nie za bardzo mu ufam.

Z ciekawosci jaki to mod?