Jump to content

CrimsonDangerPL

Regular Member
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Everything posted by CrimsonDangerPL

 1. Wszystko działa GIT 😄 😄 😄 Temat do zamknięcia. Jak zawsze dziękuje za pomoc. Jesteś naprawdę niezastąpiony jeśli chodzi o przygotowywanie modów dla naszej WoTowskiej braci. Trzym się dobrze. Pozdrowionka.
 2. eh 😕 no dobra coś popróbuję i oczywiście cierpliwie czekam na aktualizację paczki. Pozdrowionka. Jak się naprawi coś albo nie to dam znać odnośnie zamknięcia tematu.
 3. aa zapomniałem dodać że wchodzenie do snajperskiego też nie działa czyli trzeba czekać na aktualizację paczki modowej ?
 4. Nie działa czas przeładowania, poruszanie kamerą i menu wychodzenia z bitwy po wciśnięciu ESC tuż po rozpoczęciu meczu. Nwm co jest nie tak. Czołg normalnie jeździ do przodu, do tyłu i skręca oraz co ciekawe strzela też normalnie. Aslains_WoT_Logs.zip
 5. @protek84 Ty kurwa gnoju nie przesadzaj. Obrażając Aslaina czyli twórcę który od wielu lat robi co tylko może aby gra była lepsza pod kątem modów, wystawiasz sobie bardzo nieciekawy wizerunek. Tylko spróbuj coś jeszcze powiedzieć niemiłego na ten temat a uwierz mi nie chcesz zadzierać z całą społecznością bo za Aslainem stoi cała masa dobrych i uprzejmych graczy. Jeśli będziesz dalej przeginał to doczekasz się bana na tym serwerze i sajonara.
 6. Nie wiem czy tylko ja mam podobny problem. Gdy kliknę żeby wyjść z bitwy jak zginę albo po prostu po zakończeniu bitwy czasami wszystko działa normalnie a czasami się zacina na wspomnianym "opuszczaniu bitwy" . Nie wiem co jest nie tak. W załączniku są logi. Aslains_WoT_Logs.zip
 7. Nie działa otwieranie pudełek, okno choinki nie jest dopasowane do okna, ucina z każdej strony. Klikam na pudełka żeby otworzyć i nic. Reszta działa normalnie. Aslains_WoT_Logs.zip
 8. aaa widzisz, zainstaluje wersję z twojej strony ściagniętą i powiem czy ok wsio .
 9. modpack ściagnięty ze strony wgmods. skad tą sume wziąć ?
 10. Za każdym razem jak wychodzi się z bitwy to nic się nie ładuje. Pojawia się tylko hangar i nic więcej, nic się nie pojawia ani czołg ani karuzela czołgów, totalnie nic. Rodzaj bitwy nie ma znaczenia za każdym razem jest to samo.
 11. edit : wszystko działa normalnie. Chyba była jakaś czkawka serwerowa. Więc temat do zamknięcia. Czekamy tylko na poprawki odnośnie trybu z waflem e100 ( przycinka po przegranej bitwie)
 12. Nie tylko są przycinki po bitwie eventowej ale też po zwykłej bitwie jest wieczne opuszczanie bitwy .
 13. Me too. It is something wrong about this modpack that windows doesn't want to accept but it is easy to get around. I hope that modpack is working fine for you.
 14. You have to disable all antiviruses to run that.
 15. Siemanko Aslain. Czy wiesz co może być przyczyną wywoływania przez paczkę modów antywirusa ? Z innymi wersjami żadnych problemów nie miałem.
 16. Niektóre mody się nie wgrywają po zainstalowaniu paczki modów, czekamy na łatkę usprawniającą błędy z poprawnym działaniem modów. Niektóre działają niektóre wogule się nie instalują.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.