Jump to content

W trybie Linia Frontu nie działa automatyczne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych


Recommended Posts

Jak w tytule. W trybie wielkiej bitwy po zainstalowaniu modów nie działa automatyczne uzupełnianie gaśnic, apteczek, zestawów naprawczych, racji bojowych. Próbowałem w garażu nawet zdjąć jeden lub kilka materiałów i założyć ponownie. Niestety to nic nie dało. Dokładniej problem wygląda następująco: wchodzę w tryb wielkiej bitwy. Na pierwszym czołgu mam komplet materiałów eksploatacyjnych. Niestety jak padnę to na kolejnym nie mam ich wcale. I na każdym kolejnym jest to samo. Po powrocie na pierwszy czołg problem także występuje. Na randomie wszystko jest ok. Screenów nie mam, ale załączam powtórkę jeśli to coś ułatwi.

Aslains_WoT_Logs.zip

20190213_0133_italy-It13_Progetto_M35_mod_46_208_bf_epic_normandy.wotreplay

Link to comment
4 godziny temu, Aslain napisał:

Odinstaluj:

       Auxilium [przeczytaj opisy modów!]
               Włącz automatyczne zakładanie materiałów eksploatacyjnych

 

Mody w duzej mierze nie wspieraja tego trybu gry.

@Aslain Tak wiem. Zwróciłem na to uwagę. Są 2 możliwości włączenia automatycznego zakładania materiałów eksploatacyjnych oraz modułów i w obu przypadkach występuje ten sam problem. W związku z tym żeby bez przeszkód w pełni sprawnie rozgrywać bitwy w trybie linia frontu należy na ten czas zrezygnować z paczki lub przynajmniej z większości modów. Tryb ten jest specyficzny dlatego mam świadomość, że są problemy z działaniem modów podczas rozgrywki w nim. Jeszcze będę kombinował jak znajdę chwilę i dam znać.

Link to comment
  • Administrator

Na amerykanskim forum ShuraBB pisal cos:

 

cytuje "For the Front line, auto-return does not work, to adjust the hands you need to press CTRL-O before the fight and put all hands."

 

Niezrozumialy do konca jezyk angielski ale wyglada ze jakas kombinacja w hangarze, nie wiem dokladnie o co chodzi ale moze warto sprawdzic. Zeby obejsc problem z tym konsumablami.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.