Jump to content

Zawieszenie się gry podczas uruchomienia


Recommended Posts

Witaj,
Posiadając modpacka w wersji 4.1.23 po uruchomieniu gry przez launcher pojawił się czarny ekran i "myślący" kursor myszy. Po kilku minutach nic, menadżer zadań pokazuje "Brak odpowiedzi". Po zainstalowaniu modpacka najnowszego 4.1.24 problem ten sam. Zainstalowałem więc modpack w wersji "Polecane ustawienia samego XVM". To również nie pomogło. 

Co ciekawe ściągnąłem sam xvmmod i wrzuciłem do czystego folderu res_mods wtedy gra odpaliła bez problemu. Ponownie zainstalowałem modpack w wersji "Polecane ustawienia samego XVM" nadpisując później plikami z samego xvmmod, ale problem nadal występował i brakło mi pomysłu co można z tym zrobić. Również cały WoT został przeinstalowany i to również nic nie dało.

Logi wyglądają tak, jakby zawieszało się podczas wczytywania z res_mods:

python.log

  BigWorld Release Client (compiled at 19:47:12 Dec 10 2014) starting on Thu Jan 15 20:36:26 2015
   Content Type: content
 
Checking ./res_mods/0.9.5: mods found
[XFW] Development mode

xvm.log

2015-01-15 20:36:27: xvm 2.0.0 (http://www.modxvm.com/) for WoT 0.9.4, 0.9.5
2015-01-15 20:36:27: Branch: default, Revision: 3688
Link to comment

Była czysta instalacja, łącznie z resetowaniem ustawień WoTa. Co więcej nawet na świeżą instalację WoTa było instalowane.

Próbowałem teraz jeszcze raz instalować i o dziwo udało się wszystko i się odpaliło. Dziwna trochę sprawa, ale przypuszczam, że może mieć to związek z bugiem od Wargamingu, dotyczącym problemów z procesem WordOfTanks.exe, szczególnie gdy zostaje on w tle po zamknięciu gry. Mimo że instalowałem jedynie, gdy nie było komunikatu o uruchomionej grze, to jednak coś nie współgrało ze sobą. Bo przekopiowane pliki z Twojego xvmpacka działały, natomiast instalator już nie.

Dzięki za Twoją chęć pomocy. I przy okazji wielkie dzięki za wspaniałą robotę z tym wszystkim :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.