Jump to content

Recommended Posts

Około 19 zasiadłem coby sobie zagrać. Zaczęła się aktualizacja dot. misji osobistych. W końcu gra się odpaliła. Niespodzianka - xvm nie działa. Wyłączyłem grę, ściągnąłem nową wersję od Aslaina. Zainstalowałem. Nie działa. Sciągnąłem nową wersję od Ben0z'a. nie działa. Ściągnąłem najnowszą wersję wprost ze strony xvm. Dalej to samo. Przeinstalowałem grę od nowa i powtórzyłem kolejno powyższe czynności. Za każdym razem zero efektu. Zmarnowałem kilka godzin (już nie ma direct linka do ściągnięcia klienta tylko się ściąga przez launcher i idzie jak krew z nosa) i szlag mnie już trafia. Miał ktoś coś podobnego? Ma ktoś jakiś sposób? Moja cierpliwość się wyczerpała na dzisiaj.

Link to comment

Witaj. Jeżeli odpalasz launchera i pobierasz grę, to przy "X-zamknij" masz "Klucz-ustawienia", odznaczasz opcję "Zezwalaj na połączenie torrent" (coś takiego, jest bynajmniej tylko jedna opcja do odznaczenia) i gra ściąga Ci się z maksymalną prędkością twojego łącza :)

A co do XVM'a to spróbuj aktywować statystyki na stronie XVM'a.

Link to comment

Wszystko było aktywowane. Nie działało kompletnie nic.Począwszy od wyłączenia animacji początkowej gry, przez licznik zadawanych obrażeń, otrzymanych uszkodzeń, po zasięg widzenia i radia na mapie, że o statystykach już nie wspomnę.Jednakże sprawa już nieaktualna. Przeinstalowałem grę jeszcze raz i tym razem "zaskoczyło". Kompletnie nie mam pojęcia czemu tym razem się udało, choć robiłem wszystko tak samo krok po kroku jak wcześniej. Złośliwość rzeczy martwych, choć może niekoniecznie, bo być może mój komp zyskuje samoświadomość ;-) hahaha... tak czy siak jest dla mnie zagadką co się działo.

 

PS. Ten trik z launcherem znam, idzie szybciej niż przez protokół torrent, ale i tak nie pełną szybkością  - co najwyżej 1/3. Dawniej gdy był direct link szło to faktycznie full speed. No, ale cóż, WG od dawna lubi czasem "ulepszyć" coś, co działa dobrze...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.