Jump to content

Druid'd Icon mod


Recommended Posts

Siemanko Aslain :)

Ode mnie propozycja oddania kolejnego Icon Moda, którego sam używam od ponad 2 lat, a po każdym nowym patchu męczę się z konfigurowaniem XVMa, a od najnowszej wersji Aslaina nie jestem w stanie ich ustawić w ogóle :/

9akX8VH.jpg

Link do forum:
http://forum.worldoftanks.com/index.php?showtopic=390563

Link do pobrania:
http://www.mediafire.com/download/l1mx7jjsm6jn5t9/DIMR_icons_wot95_full.zip

Sam mod raczej nie jest używany na naszym serverze, ale z tego co wiem, co sporo osób na US go używa, a żaden icon mod nie jest nawet odrobinę podobny do tego. Facet updatuje modzik co każdy patch oraz w przypadku jakichś nagłych zmian/ błędów= dość często :)

Link to comment

Chodzi mi o to, żeby nad czołgami w bitwie wyświetlały się te same ikonki co w Player Panel, tak jak na załączonym wyżej obrazku, bo póki co, po wgraniu Druida z Aslaina to mam tylko takie coś w oknie bitwy: 

WR7oF5W.jpg

Generalnie, to gdy używałem Druida, to wszędzie contour był zmieniony, tj również np. na ekranie wyboru bitew treningowych itp. I stąd moje pytanie czy jest możliwość zrobienia czegoś z tym? Sorka za zwracanie dupy, ale od 9.5 XVM już nie działa z Druidem i jeszcze Aslainem :P

Link to comment
  • Administrator

Ja dodaje ikonki tylko do samych konturow i paneli graczy. Nie ruszam garazu, bo pozniej sa problemy z lustrzanym odbiciem. Trzeba cudowac ze specjalnymi plikami swf, za duzo zachodu i potencjalnych problemow. W oknie misji treningowej, czy plutonu i tak pisze wszystko co wazne :) Nie wiem jak w kompaniach i CW bo tego nie grywam wcale.

 

Co do ikonek nad paskami hp czolgow, to nie zrobisz tego przez opcje instalatora, trzeba recznie modowac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.