Jump to content

Szukam tego moda


Recommended Posts

Poszukuje moda, który zmieniał wygląd, tego:

 

post-564920003-0-44206000-1575211612.jpg.a19b22904cc76bbacd2f2fa957c0bb73.jpg

 

na np. kolor niebieski

 

Był on chyba kiedyś dostępny w jakiejś z paczek tylko nwm jakiej i nie pamiętam jak się nazywał.

 

Jakby ktoś mógłby mi pomóc :)

Edited by grubsoonn
Link to comment
  • Administrator
On 12/1/2019 at 4:57 PM, grubsoonn said:

Poszukuje moda, który zmieniał wygląd, tego:

 

post-564920003-0-44206000-1575211612.jpg.a19b22904cc76bbacd2f2fa957c0bb73.jpg

 

na np. kolor niebieski

 

Był on chyba kiedyś dostępny w jakiejś z paczek tylko nwm jakiej i nie pamiętam jak się nazywał.

 

Jakby ktoś mógłby mi pomóc :)

 

Dwie mozliwosci, nie idealne, jedna latwiejsza druga trudniejsza.

 

1. Latwiejsza: Instalujesz ten mod XVM https://i.gyazo.com/afacfd878ab37e5a203499a14b93a528.png i w edytorze tekstu zmieniasz wartosci kodu kolorów w pliku: battle.xc https://i.gyazo.com/c573d660f163017db67dda2a694e10ac.png

2. Trudniejsza: edycja battleAtlas.dds w odpowiednim edytorze graficznym. Plik jest uzywany w ikonkach konturów, jak sie ich nie instaluje to trzeba go wypakowac z res/packages/gui.pkg

Link to comment
  • 1 year later...
  • Administrator
6 minutes ago, GummyBeer said:

Witam czy będzie dodany mod na szybkie naprawianie gąsienic kiedyś było takie coś pod literką Y czy T ale nie widać w modzie . Dzięki i pozdrawiam.

 

W AutoAimIndication+ masz : szybkie naprawienie gąsienic, silnika i gaszenie pod 'Y'

Link to comment

acha ok zapisze sobie jak to się nazywa i jaka literka jest. Ostatnio korzystam ze statystyk Patrola od Krzyśka ale gadałem z nim i się okazało że odszedł z wota i nie robi aktualizacji programu  ale ja za to mam jego config i przy aktualizacjach wota zmieniam tylko numer folderu komplikacji .Mam takie pytanie jakby nie działał ten mod statystyki i nawet przy zmianie folderu z numerem gry to jak go przerobić aby dział dalej na dalszych aktualizacjach wota ,czasami ma zawieszkę w postaci liczenia ,czy w programie Nodpad++ dało by się go uaktualnić do teraźniejszej gry.Wiem że kiedyś z nim współpracowałeś chodzi o ten mod ale w pewnych rzeczach się nie zgadzaliście chyba chodziło o kapustę. Pozdro .

Link to comment
  • Administrator

Nie, nigdy nie chodzilo o jakies pieniadze, po prostu ten gracz zachowywal sie obrazliwie, juz nie mowie o akcjach przeciwko mojej osobie: falszywych oskarzeniach ze niby cheaty rozprowadzam, gdzie probowal siac ferment wsrod szeregow WG.

Link to comment

aaa to cwaniak a nie wiesz jak przerobić te jego plik aby chodził normalnie w bieżącym Wocie , tak jak pisałem używam jego statystyk ponieważ są przejrzyste i czasami ma zawieszkę przy zliczaniu np ilości wygranych bitew lub zarobionych pieniędzy ale po za tym program spoko ,czasami taki myk ma po restarcie gry jest wszystko ok. Jego statystyki nie chodzą pod res_mods tylko pod mods czyli główny katalog gry . Może zmienić rok bo przeglądałem pliki i tam jest rok 2020 i coś takiego ma w pliku (https://static.modxvm.com/wn8-data-exp/json/wn8exp-2020-08-07.json )  i wersja 1.9 ( <version>1.9.1.0 v1</version> ) w innym pliku może wystarczy zmienić rok teraźniejszy i wersję jaka jest obecnie co o tym myślisz czy to coś da aby bez czkawki działa ten mood. Pozdrawiam. Ps,chyba że mi doradzisz co tam zmienić chyba że chcesz cały mod bo on wszystko skasował z serwera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.