Jump to content

[4.2.3] Problem z celownikiem


Recommended Posts

OK Aslain, teraz masz pełniejsze info + nowy "bug" (detal).

 

Zrobiłem czystą instalkę modów (skasowane ręcznie wszystkie "śmieci" - cały res_mods w kosmos) bez wyboru celownika z Twojej paczki, reszta checkboxów tak samo jak zawsze -> efekt OK, wszystko jest jak należy.

Zainstalowałem paczkę z celownikiem Diggiego (checkboxy jak zawsze), zonk (poniżej zrzut + logi o które prosiłeś).

... jak instaluję Jimb0, jest OK

 

UPDATE: spróbowałem jeszcze inaczej - czysta instalka z paczki, bez wyboru celownika ale ... (!) wrzuciłem sobie celownik jako custom mod (ten: LINK - tylko dla testu) i ... efekt ten sam - wszystko przesunięte w lewo jak na zrzucie poniżej.

 

 

HtT4hrnh.jpg

 

(BUG) P.S. w paczce jest jeszcze jeden mały bug - w powyższej konfiguracji instalacji (zgodnie z logami które załączam) masz gdzieś zipa ze złą ścieżką (0.9.5) ...

 

kF0CBT4h.jpg

 

P.S.2 - na serwerze SEA/NA chłopaki mają jeszcze 9.5 i biedakom dziś wyskoczyło info że ich paczka jest "outdated".

Poinstalowali sobie 4.2.3 na klienta 9.5 i mają ból pośladków bo nic nie działa.

Coponiektórzy bardziej cwani pobrali starą wersję paczki ale ... 404 im wyskakuje dla niektórych plików jak chcą od nowa instalować.

Proszą grzecznie żebyś przywrócił te pliki na serwer w wersji dla 9.5 ... (nie znam szczegółów które to ...)

 

EDIT: używam Twojej paczki modów od dawna i (wstyd się przyznać) nie podziękowałem Ci do dziś za Twoją świetną robotę.

Więc ..

 

DZIĘKI ASLAIN - dobra robota ;-)

_Aslain_logs.zip

Edited by fronti3r
Link to comment
  • Administrator
Proszą grzecznie żebyś przywrócił te pliki na serwer w wersji dla 9.5 ... (nie znam szczegółów które to ...)

 

Ciezka sprawa, skasowalem juz ten folder, nie do odzyskania, muszą przeżyć jakos bez modow DLC dla 9.5 przez ten dzien.

 

Ikonke 704 naprawilem, trzeba skasowac jej paczke z DLC i powolic instalatorowi pobrac go na nowo.

Link to comment
  • Administrator

Sam celownik Deegie dziala, ale po dorzuceniu modow juz nie. Nie moge dojsc z czym koliduje, bo nawet oryginalny mod ze strony  autora to podowuje, wiec celownik usune na razie, do wyjasnienia. Ciekawe jak inne celowniki. Inne tez, juz mam 3 popsute, niezle :/

Link to comment

Naprawiłem ... zaraz Ci napiszę co i jak.

 

EDIT: manual dla kogoś kto nie ma dostępu do kodu źródłowego Twojej instalki  :ph34r: poniżej.

Albo nie ... powiem tak: w paczce Digiego są dwa pliki:

- __init__.pyc

- CameraNode.pyc

 

Jak wgrasz je na końcu procesu instalacji modów to celownik działa.

(w sensie jak jakiś inny mod ich nie nadpisze)

Nie wiem czy nie rozwala to czegoś innego - sprawdzam jeszcze.

 

Mam nadzieję że Ci to jakoś pomoże.

Link to comment
  • Administrator

Wow wielkie dzieki jesli to ten plik wadzil to w zyciu bym tego nie znalazl, ostatnia rzecz to podejrzewanie cameranode.

 

Zaraz sprawdze, bo juz mialem wywalic z modpacka te celowniki:

 

Damokles (bledy UNDO)
Deegie (zla pozycja)
Shtys (zla  pozycja)
Taipan (zla  pozycja)
CircleCross (zla  pozycja)
Harpoon (bledy NAN)
Link to comment

Na 100%, sprawdzałem 2x.

Można to jeszcze inaczej zinterpretować - któryś z tych plików jest "zły" (do wersji 9.5) w innej z paczek/modów ale to już teoretyzowanie ;-)

(w sensie że np. w 15 paczkach jest dobra wersja a w 16 zła i instalują się 1-15 ok a podczas instalki 16 paczki ten plik w złej wersji nadpisuje te ok) i później nie jest już przez nic zastępowany "dobrą" wersją.

Nie mam dostępu do wszystkich paczek z instalki w postaci plików więc nie mam jak sprawdzić ;-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.