Jump to content

Mody nie działają - znika załoga + drzewko badań jest puste


Recommended Posts

Witam,

Po zainstalowaniu wybranych przeze mnie modów i wejściu do gry, załoganci (oprócz dowódcy) są nie widoczni, natomiast w drzewku badań nie ma kompletnie nic (załączone zdjęcia).

Same mody raczej nie działają bo nie widzę żadnych zmian w garażu które powinny być a do bitwy nawet nie będę próbował wejść gdy tak wygląda sytuacja. 

Podczas tworzenia pliku z logami pojawił się ten błąd, ale plik i tak się utworzył:

arch.thumb.png.b90af3812d9daa0018b68a9d25a5e145.png

Tak wygląda mój problem:

s2.thumb.png.7e7b65b79c85554fd970fd3f667c33a3.png

s1.thumb.png.00ecdd315477a8e40daa5a4749e4f2fd.png

Dodam że załoga jest, tylko jej nie widać :/

Nie wiem w czym jest problem, próbowałem również zainstalować mody z innych źródeł na hitlog (xvm) oraz pokazywanie hp wrógów na alt (bo na tych 2 modach głównie mi zależy), ale problem był dokładnie ten sam. Pojawił się on wraz z nową aktualizacją w wot'cie (kiedy na nowo instalowałem swoje mody)

//

Dodam że instalowałem kilkukrotnie wraz z opcjami czyszczenia - rezultat ten sam.

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Conte
Dodanie kilku (być może) cennych informacji
Link to comment

Zainstalowałem przed chwilą samego xvm'a bez niczego innego i występuje dokładnie ten sam problem...

Ma ktoś jakikolwiek pomysł, jaka jest jego przyczyna? (mogę wrzucić jakieś screeny z folderu z grą)

Nie chciałbym ponownie pobierać wot'a bo będzie to trwać godzinami :( 

 

//

Dodałem logi z xvm'a i pythona i jest w nich coś o błędach ale nie rozumiem co one oznaczają...

python.log xvm.log

Edited by Conte
Link to comment

Aplikacje uruchamiałem jako administrator, wszystkie uprawnienia raczej pododawałem. Jedyny antyvirus jaki mam to win defender, ale i tak sprawdziłem czy po wyłączeniu by nie podziałało i nadal ten sam problem. 

Dziwne że teraz miałby się pojawić jakiś problem z uprawnieniami, kiedy ja nic nie zmieniałem a przed aktualizacją wszystko normalnie działało.

Pozostaje w takim razie przeinstalowanie wot'a :/ (dam znać czy to pomoże)

//

Zainstalowałem zwykły modzik na moe i on działa, więc problem jest ewidentnie z xvm. (pobierany z oficjalnej strony dla aktualnej wersji wota)

 

// 

Przeinstalowałem wot'a i problem zniknął. Zakładam że gdzieś wcześniej zostały jakieś pozostałości po poprzednich wersjach gry i to powodowało problem :/

Edited by Conte
Link to comment
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.