Jump to content

zmiana konta gracza


Recommended Posts

Witam - proszę o pomoc. Ostatnio w trakcie rozgrywki - oczywiście w kluczowym momencie gra się zawiesza tj. wylogowuje mnie i jest komunikat, że nastąpiła zmiana konta gracza. No nie powiem co mnie strzela. Dzieje się to już parokrotnie. Zaznaczam, że internet działa u mnie wzorowo i z komputerem jest zero problemów. Wynika, że problem jest po stronie gry.

Link to comment

jeżeli używasz mod packa usuń dodatkową listę serwerów z folderu mod (jeżeli tym samy kontem rotowałeś po różnych serverach np EU <->RU to wymieszałeś pliki gry tylko reinstal pomoże)jeżeli nie posiadasz tego dodatku odinstaluj wszystkie mody usuń pliki cache wszystkie!! idż do  win+R %appdata%  temp usuń wszystko po za tymi plikamik które chce zachować system zainstaluj na czysto mod jeżeli nie używasz moda to masz bracie większy problem w postaci małego złośnika co przestawia Ci parametry i nie łatwo go wychwycić wtedy tylko i wyłącznie jak masz win10 ustawienia zabespieczenia defender wykonaj skan offline! dalej bedzie to samo ktoś wykradł dane twojego konta więc masz bracie *** sam wiesz co

 

 

Edited by I_log1k
Link to comment
  • Administrator
11 hours ago, angelus-sk said:

Witam - proszę o pomoc. Ostatnio w trakcie rozgrywki - oczywiście w kluczowym momencie gra się zawiesza tj. wylogowuje mnie i jest komunikat, że nastąpiła zmiana konta gracza. No nie powiem co mnie strzela. Dzieje się to już parokrotnie. Zaznaczam, że internet działa u mnie wzorowo i z komputerem jest zero problemów. Wynika, że problem jest po stronie gry.

Zalacz logi, oraz screenshot z tym komunikatem. Poki co brzmi to dla mnie jakby ktos inny sie zalogowal na Twoje konto, wiec Cie wywalilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.